2726
عنوان

کدوم بازیگر از نزدیک دیدن یا عکس گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 2364 بازدید | 44 پست
کامران تفتی منم دیدم  تو تهران

من تو مشهد دیدمش

برای یافتن حقیقت هیچ گاه کوتاهی نکن   https://abzarek.ir/service-p/msg/1625585        کاری بود در خدمتم🙃                                         چه عزیزایی ندادیم تا تو بیای عزیز زهرا !🌱        کنکوری عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم و یه توصیه خیلی دوستانه❤ اینجا دنبال کمک نگرد و خیلی راحت هرچیزی رو قبول نکن کنکور مسیری نیست که تنهایی بتونی بری با برنامه و مشاور با سواد و خوب شروع کن و تمرکزت روی آینده ات باشه از منی که این راه رو رفتم و تونستم موفق بشم بشنو و بپذیر و سر آینده ات قمار نکن موفق باشی عزیز دلم❤                                 عزیزم مسئله امام زمان و آخر الزمان خیلی ذو ابعاده و امام زمان فقط فردی نیست که براش صلوات بفرستی و وقتی اومد بخوای بری خمست رو بهش بدی ! اگر از درک این مسائل عاجزی و تلاش درستی برای درکش نکردی لطف کن و اینجا بهش توهین نکن میتونی بری کمی مطالعه کنی نه در فضای خفقان دنبال جواب سوالاتی باشی که کسایی برات ایجاد کردن که توی عراق و مکه دنبال مهدی میگردن تا بزننش! (مراجعه به کتاب فراماسونری و دجال آخر الزمان ، کتاب انتظار عامیانه عالمانه عارفانه و سایت masaf )  عاشق کاربریمم چون باعث آرامشم شد ولی از این به بعد اجازه نمیدم بخاطر حماقت و کم کاری یه عده اینجا مهدویت رو به سخره بگیرید  *شما گزارش بزنی واس خاطر امضا من واقعا دنبال آگاهی و علم نیستی وگرنه صدای یکی رو خفه نمی کردی(این نوشته صرفا جهت تلاش برای احترام و علم آموزی است😏😂)*

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فرهاد مجیدی رستوران اومده بود با رفیقش نمیدونم دوست دخترش بود کی بودن 

نشسته بودن داداشم زنگ زد فرهاد مجیدی فلان رستورانه من رفتم بالا طبقه رستوران گفتم آقا فرهاد یه عرض کوچیکی داشتم هول کرد اومد پایین ملت ریختن سرش باهاش تو رستوران عکس بگیرن 

گفت جان مادرت بگو اینا برن با تو عکس میگیرم عکسمون گرفتیم  خلاصه یکی یکی شون رفتن بیرون منتظر بود ن تا غذا بخوره عکس بگیرن 

انقد اون بالا نشست تا همه رفتن یواشکی جیم زد ده فرار 

ولی من عکسم گرفتم 

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 
بعد تتلو آن وقت با ادب بود؟چند سال پیش میشد کدوم شهر

تو شهر رویان چندسال نمیدونم 

یه آهنگم خونده منو با چاقو زدن ..

اون شب ویلاشون شهرک فردوس بود بعد چاقو خوردنش تو بیمارستان یکی اقوام اونجا بود منم از نزدیک دیدمش 

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 
2728

خودم ندیدم ولی خاله شوهر خواهرم، با لاله اسکندری و ستاره اسکندری دوستن و ارتباط دارن باهم

خاله دامادمون همشری ماست یه دختر کوچیک همسن خواهر کوچیک من داره بعضی وقتا میومد دنبال خواهر من ک با بچش بازی کنه حتی بعضی شبا خواهرم خونشون میموند، یه بار خواهرم ستاره اسکندری رو دیده ک اومده پیش خاله دامادمون بعد خواهر من با شوغ اومد خونمون گفت سانازو دیدم سانازو دیدم(تو سریال مرگ تدریجی یک رویا اسمش ساناز بود) ما هم اون فیلمو همیشه نگا میکردیم، اولش حرفای خواهرمو باور نکردم ولی

بعد عکساشونو تو گوشی خاله دامادمون دیدم باهم عکس گرفته بودن،باورم شد

من خیلیا رو دیدم ولی اینقد غرور دارم حتی مستقیم بشون نگام نکردم چ برسع ب عکس😂

امین حیایی رضا عطاران شریفی نیا و سارا خوئینی ها سراکران فیلم پسر ایرونی

حامد کمیلی تو ماشینش پشت چراغ قرمز

امیر آقایی جشن امضای کتاب شعرش۔باهم چش تو چش شدیم کتابش دستم بود منتظر بود برم ازش امضا بگیرم ک کتابشو بستم گذاشتم سرجاش اینقد چرت بود رفتم😂

حمیدلولایی تو گل فروشی  ۔اناهیتا همتی تو جشن کتاب صباغ نو

مریم خدا رحمی هفت تیر با مامانش داش مانتو میخرید

بازم بودن یادم نی😐

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید

عليرضا كمالي رو ديدم 

بعد عادل فردوسي پورو تو فرودگاه ديدم الهه حصاريو ديدم

ارون افشار يه شو توكيش بود كه اون موقع اصلا نميشناختمش وانچنان معروفم نبود هديه تهراني رم مامانم ديده اينارو ديدم از دور اونم ولي خيلي دوس دارم سينا سهيلي رو ببينم 

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃
خب چ رفتارای داشتن ایناهم بگو کدوم صمیمی بود کدوم خشک

حسن جوهرچی برخوردش عالی 

دستش ۳تا گوشی بود هی زنگ می‌خورد بمن گفت اینجا کدوم شهره 

ولی مست بود از بو دهنش فهمیدم 

خدا بیامرزتش چهرش مثل تو فیلما 

فامیلمون عمو پورنگ دیده بود چهل سالشه میگفت دنبالش راه افتادم عین بچه سه ساله با انگشت نشون میدادم م ...

وای😅😅😅

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀

امین ن حیایی هم دیدم کنار پمپ بنزین 

با لندکروز مشکی رفته بود بقالی خارجی خرید کنه

هیچ کس متاسفانه 

ولی اگه ببینم مث خر ذوق میکنم 

دهنم هم وا میونه

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀

من میثم درویشان پورو دیدم تو یه رستوران با زنو بچش بود، میز بغلیم بود، محل ندادم بهش، هی نگا میکرد برم امضا بگیرم ازش🥴

من ولی ب غذا خوردنم ادامه دادم☹️🦦

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳] 
2706