2737
2734

چند سال پیش 

حسن جوهرچی، خدا بیامرزتش چندسالی پیش منتظر یکی بود از نزدیک باهاش احوالپرسی کردم جالبش اسمش فامیلیش یادم رفته بود 

عباس جدیدی، کشتی گیر 

فرهاد مجیدی، با دوستاش یکی از شهرک ها شمال و رستوران همون اطراف 

بهنوش بختیاری،  میخواست مشارکت با یه املاک معروف تو شهرمون انجام بده اونجا دیدمش 

سپند وکمند امیرسلیمانی،  یه ماهی کده تو شمال داشتن غذا میخوردن از نزدیک احوال پرسی کردم جفتشون بادوچرخه اومدن فکر کنم اطراف ویلا داشتن

ارسلان قاسمی،  با دوستش بستنی شاد داشت با تلفن حرف می‌زد 

تتلو ،تو شهرمون چاقو زدنش  شبش تو بیمارستان دیدمش.

وو

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فامیلمون عمو پورنگ دیده بود چهل سالشه میگفت دنبالش راه افتادم عین بچه سه ساله با انگشت نشون میدادم میگفتم عموووو پووورنگگگگگ عموووو پورنگگگگ😂

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

کامران تفتی😬

یکی دیگه هم هست دوست داییمه 

برای یافتن حقیقت هیچ گاه کوتاهی نکن   https://abzarek.ir/service-p/msg/1625585        کاری بود در خدمتم🙃                                         چه عزیزایی ندادیم تا تو بیای عزیز زهرا !🌱        کنکوری عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم و یه توصیه خیلی دوستانه❤ اینجا دنبال کمک نگرد و خیلی راحت هرچیزی رو قبول نکن کنکور مسیری نیست که تنهایی بتونی بری با برنامه و مشاور با سواد و خوب شروع کن و تمرکزت روی آینده ات باشه از منی که این راه رو رفتم و تونستم موفق بشم بشنو و بپذیر و سر آینده ات قمار نکن موفق باشی عزیز دلم❤                                 عزیزم مسئله امام زمان و آخر الزمان خیلی ذو ابعاده و امام زمان فقط فردی نیست که براش صلوات بفرستی و وقتی اومد بخوای بری خمست رو بهش بدی ! اگر از درک این مسائل عاجزی و تلاش درستی برای درکش نکردی لطف کن و اینجا بهش توهین نکن میتونی بری کمی مطالعه کنی نه در فضای خفقان دنبال جواب سوالاتی باشی که کسایی برات ایجاد کردن که توی عراق و مکه دنبال مهدی میگردن تا بزننش! (مراجعه به کتاب فراماسونری و دجال آخر الزمان ، کتاب انتظار عامیانه عالمانه عارفانه و سایت masaf )  عاشق کاربریمم چون باعث آرامشم شد ولی از این به بعد اجازه نمیدم بخاطر حماقت و کم کاری یه عده اینجا مهدویت رو به سخره بگیرید  *شما گزارش بزنی واس خاطر امضا من واقعا دنبال آگاهی و علم نیستی وگرنه صدای یکی رو خفه نمی کردی(این نوشته صرفا جهت تلاش برای احترام و علم آموزی است😏😂)*

من امیر مقاره خیلی خوش برخورد بود گفتم ا امیر

گفت جونم

اومد جلوم خودش

عکس گرفتیم بعد

بازیگرم

نگار عابدی

رویا میرعلمی 

تینا اخوندتبار

با علی ضیا هم قبل معروف شدن وبلاگ داشتیم چت میکردیم! 

2738

هزارتاشون رو دیدم تا حالا

حال ندارم بشمارم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

خواهرم اینا با مدرسه دوم راهنمایی رفته بودن شهرک سینمایی تو یه روز خیلی خلوت. یهو‌ یکی از بچه ها پژمان بازغی رو میبینه داد میزنه اسمشو. خواهرم میگه اولش پژمان بازغی به روی خودش نیاورد آروم به راه رفتن ادامه داد. بعدش دید اوضاع خیلی خیطه یه تعداد خیلی زیاد دختر با لباس مدرسه ای با جییییغ میدویدن سمتش اونم از ترس با کت شلوار شروع کرده فرار کردن

من خیلی ها رو دیدم

الهام حمیدی رو دوبار دیدم

عادل فردوسی پور جواد خیابانی محمدرضا گلزار 

فرهاد مجیدی

آزیتا حاجیان احسان خواجه امیری مریم امیر جالالی  شهره سلطانی 

یوسف تیموری علی صادقی. مجید صالحی رضا داوود نژاد جواد عزتی

بارم فکر کنم یادم میاد…

خخخ تتلو را چاغو زدن آن وقت هیچی نگفت یعنی.....

بنده خدا رفته بود خرید یکی دنبالش کرد چاقو زد دستشو 

تتلو فرار کرد اونم دنبالش که بزنتش مجدد  نمیدونم فاز طرف چی بود 

یه ساعت نشد طرفو دستگیر کردن مغازه باباشو فرداش پلمپ کردن 

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 
بنده خدا رفته بود خرید یکی دنبالش کرد چاقو زد دستشو  تتلو فرار کرد اونم دنبالش که بزنتش مجدد&n ...

بعد تتلو آن وقت با ادب بود؟چند سال پیش میشد کدوم شهر

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
کامران تفتی😬 یکی دیگه هم هست دوست داییمه 

کامران تفتی منم دیدم 

تو تهران

2706