2737
2734
عنوان

بچها سخت ترین شب زندگیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 50 پست
اره خدایی خیلی من اصلا کسی رو قبول ندارم حس میکنم حتی اونیم ک میادجلوریگی ب کفششه😑

ن اگه آدم خوبیه به چیزای منفی فکر نکن.. چون به هرچی فکر کنی همون رو جذب میکنی توی زندگیت 

انشالله که آدم خوبیه.. قبل از ازدواج حسابی تحقیق کن و باهاش برو و بیا تا بشناسیش😘

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو زمان میخوام.. اگه منتظر میمونه  سعی کن زود خوب بشی..  منم از یه رابطه سمی سه ساله او ...

والا شرایط نداره من خب با بابام راحتم بابام گفت تو این شرایط تنها کاری که میتونیم بکنیم اینکه بهش بگیم بیا از بابام فرصت بگیر برای جور شدن کارا اما اون هی امروز و فردا کرد بابامم گفت مشخصه نمیخوادت

2728
فکر نمیکنی مامانت راست میگه ! اون اگه دوستت داشت زیر یکسال میومد خواستگاریت   خیلی خوب فکر ...

نه من تصمیم راجب دوس پسرم که تموم شده رفته میگم تو این شرایط که دو روزم نشده کات کردم چطوری بهش فکر کنم خب ۵سال کم نبود 

چطوری یکی دیگه رو به این سرعت دوس داشته باشم

والا شرایط نداره من خب با بابام راحتم بابام گفت تو این شرایط تنها کاری که میتونیم بکنیم اینکه بهش بگ ...

یعنی نیومد جلوووو؟؟؟ 😐😐 هر وقت بهش میگی میگه شرایط ندارم؟؟! 

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
یعنی نیومد جلوووو؟؟؟ 😐😐 هر وقت بهش میگی میگه شرایط ندارم؟؟! 

آره والا امروز و فردا میکنه همش 

با اینکه بابام گفت نیاز نیست شرایط داشته باشه تو بش بگو فقط بیاد حرف بزنه من از زبون خودم بهش گفتم انگار ن انگار

2738
انشالادعاکن مادرش دس ازمخالفت برداره وب زودی زودازدواج کنیم

انشالله عزیزم ❤️❤️😍چشم 

2706