2703
2553
عنوان

بچها سخت ترین شب زندگیمه

607 بازدید | 50 پست

بابام یه هفته به دوس پسرم فرصت داد که بیاد البته اینم بگم من ۵سال پاش بودم کاراش جور شه بگذریم... اما گفت نمیتونم این هفته بیام هفته دیگه میام یعنی یه جوری سرباز کرد از خودش

امشب مامانم گفت سرکاری بسته برو پی زندگیت داغون شدی همه بهم میگن چقد لاغر شدی داغونم از فشار روخی 

حالا برام یه خواستگار خیلی خوب اومده همه چیش اوکیه پسره خودش خانوادش عالی و خیلی باهم تفاهم خانوادگی داریم خیلی ذهنم درگیره نمیدونم چیکار کنم میترسم ازدواج کنم همش تو فکر اون باشم اما مامانم میگ وقتی اون به فکر تو نیست توم نباش😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
میدونم اما میترسم اون بیچاره رو با این حال روحیم داغون کنم😔

بگو زمان میخوام.. اگه منتظر میمونه 

سعی کن زود خوب بشی.. 

منم از یه رابطه سمی سه ساله اومدم بیرون اولش خیلی سخته اما بعدش میفهمی چه کار خوبی کردی 🙃 

رلت شرایطش رو داره و نمیاد؟؟ یا واقعا شرایطش اوکی نیست؟ 

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

فکر نمیکنی مامانت راست میگه ! اون اگه دوستت داشت زیر یکسال میومد خواستگاریت   خیلی خوب فکر کن تودوستی چون دورازهمین گل وبلبله تو زندگی اما فرق داره با دوتاشون خوب حرف بزن و یکی رو انتخاب کن 

2714
بچه ها ی سوال حتی اگ طرف بازتنهابیاد و باخانواده دخترصحیت کنه نیتش خیره تا ب وقتش بازباخانوادش بیاد؟

اگه بیاد جلو امکانش هست واقعا بخواد طرف رو 

اما این دوره کلا اعتماد کردن سخته... 

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

از نظرم طرف واقعا بخواد خودم تجربه دارم هرچیم شرایط سخت باشه حداقل با خانوادش در میون میذاره متاسفانه رابطه امروزی فقط وعده وعیده همیشه میگم احساسی تصمیم نگیر منطقی باش آینده توهه حواست باشه 

خوب شد رفتی باعث شدی خودمو پیداکنم درسته سخت بود ولی تونستم دوباره از سرجام بلند شم این دفعه قوی تر..🤍💪🏻

من با عشق ازدواج نکردم هیچوقتم قبل همسرم عاشق کسی نشدم در حد وابستگی ساده بود درکی ندارم ازین موضوع ولی من اگه باشم عاقلانه تصمیم میگیرم نه احساسی قلب همیشه ادمو گمراه میکنه منطقی باش.

اگه بیاد جلو امکانش هست واقعا بخواد طرف رو  اما این دوره کلا اعتماد کردن سخته...

اره خدایی خیلی من اصلا کسی رو قبول ندارم حس میکنم حتی اونیم ک میادجلوریگی ب کفششه😑

2706