2703
2553

من کل روز خستم خوابم میاد حوصله انجام کاری ندارم گاهی برای اینکه شوهرم غر نزنه کار میکنم این یه طرف حوصله تغیر دکور وسایل خونم ندارم شوهرم همش میگ بی سلیقه ای هیچ کار نمیکنی چندروز پیشم یه نفر بهم گفت چرا در پی رسیدگی به خونه نیستی خیلی ناراحت شدم 

صبح از خواب بیدار میشم پنجره رو باز میکنم چند دقیقه انرژی منفی بره هوا عوض شه بهد تخت و رختخواب و مرتب میکنم زود چایی میزارم  صبحانه میخورم بعد ریخت و پاش شب رو مرتب میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم اینجور بودم چون زندگی مو دوست نداشتم تو چرا اینجوری هستی ولی الان ادم شدم میگم بعده زایمان همه جارو برق میندازم🤩

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
ولی خدایی توهوازمستون خواب لعنتی میچسبه

خیلی ولی من حس میکنم مثل بقیه زنا نیستم همه به تمیزی و کار خونشون میرسن ولی من همش خوابم میرم خونه بقیه رو میبینم تمیزه مرتب خوشم میاد ولی من برعکس 

2714

من ک با یه بچه دوماهه و 4ساله امروز دوبار جاروبرقی کشیدم امشب بیسکوییت ریخته یود روفرش گفتم باشه صبح الان خودمو خسته نکنم اصلا نتونستم راحت باشم انگار یچیزی مغزمو میخورد ک پاشو تمیز کن آخرم پاشدم جاروبرقی کشیدم ساعت 3 نصفه شب 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

اول یه چشم غره به اقای شوهر برین که گفت بی سلیقه این و بعدش برین چند تا گل و گیاه بخرین کلی روحتون خوب میشه.بعدشم کیک درست کنین بزارین رو میز که میاد ببینه چشمش دربباد که نگه بی سلیقه ای.لباس خوشگلم بپوش با ارایش و محلش نده که بیشتر بسوزه،بعدشم شروع کن خونه رو تمیز کن.قشنگ پنجره ها پاک کن.لباسای خودتو اتو کن مال اقای شوهر اتو نشه لطفا چون گفت بی سلیقه ای.بعد یه مرغ سوخاری تو فر درست کن.خونت تمیز باشه و بوی خوب بده همیشه.واس خستگیتم مولتی ویتامین و اینا بخور از کسلی درمیای😁😉تمام حرفام مزاح بود اما واقعا کارهایی که گفتم برای روحیتون انجام بدین از کسلی درمیاین

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊
خیلی ولی من حس میکنم مثل بقیه زنا نیستم همه به تمیزی و کار خونشون میرسن ولی من همش خوابم میرم خونه ب ...

خخخخخ کلا من خونه مادرمم دوس دارم ازدواج کنم بعدفکرمیکنم خداتمیزکاری مرتب کاری ایناچجورمیشه😅

2706