2410
2553
عنوان

هرکی شیرخشک میخواد بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 75 پست
خیلی سخته ب منم خیلی تیکه میندازن بخدا اینقد رابط خریدم ک نگو بی فایده بود

منم حرف زیاد شنیدم

ولی نشد 

اولشم بخاطر اینکه زردی نگیره مجبوری بهش شیرخشک دادم

دیگه اصلا قبول نکرد شیرخودمو

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
سلام عزیزم اگر میتونید قم بفرستید بچه برادرم ۵ماهشه متاسفانه برادرم اعتیاد داره و ب فکر بچه نیس

نه عزیز قم نمیتونم بفرستم

اینام تا شش ماه قابل استفادست

چون یکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حرف زیاد شنیدم ولی نشد  اولشم بخاطر اینکه زردی نگیره مجبوری بهش شیرخشک دادم دیگه اصلا قب ...

من سرسینه ندارم صافه هنوزم میدوشم براش دلم میسوزه اینقدگریه میکردم شبا ک سینمو نمیتونه بگیره الان عادی شده برام

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
من سرسینه ندارم صافه هنوزم میدوشم براش دلم میسوزه اینقدگریه میکردم شبا ک سینمو نمیتونه بگیره الان عا ...

من هنوزم ناراحتم

ولی خب کاریش نمیشه کرد

2720
من هنوزم ناراحتم ولی خب کاریش نمیشه کرد

عزیزم سالم باشن بزرگ میشن چن وقتشه بچتون

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
چند روز دیگه میره تو چهار ماه

خداحفظش کنه جوجه ی من کوچیکتره چن روز دیگه میره ۳ببخشید سوال میکنم۲ماهگی چن کیلوبود شرمنده بخدا

خداحفظش کنه جوجه ی من کوچیکتره چن روز دیگه میره ۳ببخشید سوال میکنم۲ماهگی چن کیلوبود شرمنده بخدا

ممنون عزیز،همینطور کوچولوی شمارو،آذر دنیا اومده؟

واقعا یادم نیست

چون با تغییر شیر خشک وزنش کم و زیاد میشد

2714
ممنون عزیز،همینطور کوچولوی شمارو،آذر دنیا اومده؟ واقعا یادم نیست چون با تغییر شیر خشک وزنش کم و زی ...

ن عزیزم ابان دخترمن ۲ماهگی۴۲۰۰بود الانم ب نظرم زیادوزن نگرفته

فک‌کنم همسنن من اشتباه متوجه شدم دختر من۱۸میشه۳ماه میره تو۴

ن عزیزم ابان دخترمن ۲ماهگی۴۲۰۰بود الانم ب نظرم زیادوزن نگرفته

پسر منم پونزده ابانه😍

مال من وزنش کم و زیاد میشد طفلی 

چون تغییر شیر خشک داشت

فک‌کنم همسنن من اشتباه متوجه شدم دختر من۱۸میشه۳ماه میره تو۴

من امضاتونو خوندم 

بخاطر همین پرسیدم

پسر منم پونزده ابانه😍 مال من وزنش کم و زیاد میشد طفلی  چون تغییر شیر خشک داشت

ای جان پس باهمن‌.خدابرات حفظش‌کنه عزیزدلم

2706