2726
عنوان

هرکی شیرخشک میخواد بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 75 پست
به نظر من شیرخارگاه نده  چون اونجا تحت پوشش دولت هست ،دولت بهشون بودجه میده.بده ادم نیازمند

نمیدونم چجوری پیدا کنم

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نان کامفورت

خوبه؟؟اخه من اپتامیل دادم خوب نبود بعدش سوپرامیل دادم اونم خوب نبود الان گیگوز میدم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
بفرست واسه زلزله زدگان خوی ک اواره ان ت خیابون بااین شرایط اگ نشد بده خودت ب نیازمند شیرخوارگاها دول ...

اینم خوبه

2728
اینم خوبه

با گیگوز خیلی کمتر بالامیاره

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
خوبه؟؟اخه من اپتامیل دادم خوب نبود بعدش سوپرامیل دادم اونم خوب نبود الان گیگوز میدم

شیرش سنگینه بنظرم

ولی دکترش میگه همین عالیه

نمیدونم چجوری پیدا کنم

عزیزم گیکوز نداری 

من بچم کیگز فقط بهش ساخته 

با بقیه مدفوعش ببخشید ببخشید سنگ میشه 

یا تف میکته بیرون

من بجای هر سی سی سه تا اب میریزیم توش 

طفلی بچم. وزن نمیگیره 

خاکبرسرم با این مادر بودنم..... 

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
عزیزم گیکوز نداری  من بچم کیگز فقط بهش ساخته  با بقیه مدفوعش ببخشید ببخشید سنگ میشه  ...

چرا این کارو میکنی؟؟

با اپتامیل پرونوترا عالی بود بااینم خوبه

من‌ اطلاعی از گیگوز ندارم خداکنه وزنگیریش خوب باش 

عزیزم گیکوز نداری  من بچم کیگز فقط بهش ساخته  با بقیه مدفوعش ببخشید ببخشید سنگ میشه  ...

نه عزیزم ندارم

من همه بهم میگن راحتی شیرخشک میدی ولی از دردسراش خبر ندارن که

چرا این کارو میکنی؟؟

اخه نمیتونم شیر خشک بخرم این طوری مدت استفادش رو سه برابر میکنم.... 

میدونم کارم اشتباهه خودمم اما چه کنم.... 

شیر خشک یارنه ای گرفتم بالا اورد معدش تحمل نکرد

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
2706