2733
2734
بله اوایل آبکی باشه هفته اول فقط فرنی هفته های بعد حریره بادام  بیسکوییت مادر وقتی که دیگه معد ...

چقدر خوب توضیح دادید ممنونم.فقط سوال بازم دارم ببخشید...چ مولتی ویتامینی میدادین به دخترتون؟بعدشم قطره پاراکید خوبه برای بعد از واکسن ۶ ماهگی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خوب توضیح دادید ممنونم.فقط سوال بازم دارم ببخشید...چ مولتی ویتامینی میدادین به دخترتون؟بعدشم قط ...

خواهش میکنم عزیزم

بله پاراکید خوبه

مولتی ویتامین هم زیتوکید میدادم علاوه بر ویتامین ها زینک هم داره که هم اشتها آوره و هم باعث رشد قد میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ممنون شما چقدر میخریدیش؟؟

عزیز دقیق یادم نیست سرچ کنید میاد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
خواهش میکنم عزیزم بله پاراکید خوبه مولتی ویتامین هم زیتوکید میدادم علاوه بر ویتامین ها زینک هم دار ...

خیلی خیلی ممنونم.ببخشید حالا چرا قطره آهن قرمز بدم؟؟راستی واکسن ۶ ماهگی سبکه؟؟

خیلی خیلی ممنونم.ببخشید حالا چرا قطره آهن قرمز بدم؟؟راستی واکسن ۶ ماهگی سبکه؟؟

خواهش میکنم

رنگ قرمز برای زیر یک سال هست رنگ آبی برای بالای یک سال 

بستگی به بچه داره برای دختر من معمولی بود ولی برای خواهرزاده م سخت بود 

نگران نباشید فوقش دو روز تب میکنه و بیحاله که با استامینوفن کنترل میشه نشد هم شیاف 

از مرکز بهداشت بپرسید که اگه تب با استامینوفن پایین نیومد چه شیافی چه مقدار و هر چند ساعت میشه استفاده کرد

من دقیق یادم نیست

متشکرم ازتون 🙏🏻🌹🌹

خواهش میکنم عزیزم 💙

2738