2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با یکی تا مرز ازدواج میری ولی نمیشه  با یه غریبه ازدواج میکنی تا اخرشم باهاشیی

حس ششمی یا همینجوری گفتی؟

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍

مال منم میگی🙈؟

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍

چه جالب اون که باهاش ازدواج میکنم میتونی یه کم ازش بگی 

اخه به نظرم درست گفتی با یکی تا مرز ازدواج رفتم 

همه میگن یه ادم دیگه میاد تو زندگیت که خیلی دوسش داری 

غریبس 

حتی میگن خارج کشور 

چه جالب اون که باهاش ازدواج میکنم میتونی یه کم ازش بگی  اخه به نظرم درست گفتی با یکی تا مرز از ...

اسی اون همدانشگاهیت که ازت عکس گرفته بود خواستگارازآب دراومد یااینوه کرمش چی بود ار عکس گرفتن ؟ببخشید ولی کنکاو شدم بدونم.ولی اگه نخواستی جواب مده

اسی اون همدانشگاهیت که ازت عکس گرفته بود خواستگارازآب دراومد یااینوه کرمش چی بود ار عکس گرفتن ؟ببخشی ...

نه والا! 

هیچ خبری ام نشد نفهمیدم عکس برا چی میخواسته اصلا 

البته بعدش هم تعطیلات بین ترم شد و ...... 

ولی در کل تا میدیدم اش هیچی به هیچی

بعید میدونم اینجور داستانی بوده باشه شاید یکی درباره ام کنجکاو شده بوده میخواسته نشون بده

یا نشون یکی بده بگه فلانی میشناسی:)

2706