2733
2734
همینو میگم .بهم گفت لباسی چیزی لازم داری بی از خونه ببر رفتم یکم لباس برداشتم یکم بوسیدم وخیلی ببخشی ...

معلومه هنوز امید داری درست بشه ولی به نظرم نباید بهش اجازه میدادی. تو هم پات رو بکن تو یه کفش بگو مهریه میخوام و کوتاه نیا.ببین تغییر میکنه یا نه. 

عزیزم به هر حال امیدوارم خدا کمکتون کنه که بهترین تصمیم رو بگیرید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این چیزایی ک شما گفتی باید طلاق بگیری ازش حتما نمی دونم چرا هنوزم ی عده هستن ک میگن بساز انگار عه ...

دنبال مهریه نیستم فداتشم بهش گفتم اگه داشتم ی تومنم ازت نمیخاستم مهم زندگیم بود ک پاشید

2731
معلومه هنوز امید داری درست بشه ولی به نظرم نباید بهش اجازه میدادی. تو هم پات رو بکن تو یه کفش بگو مه ...

اره امید دارم گفت مهریه بخای باید چقد پول وکیل بدیم اخرشم میرم زندان ولی پولو نمیدم ولی دربیامم برات بدمیشه

ی ماه بود خونه بابام بودم امشب اومد دنبالم فک کردم میخاد عوض بشه گفت من همینم تغییر نمیکنم منم گفتم ...

من تعجب می کنم،چرا اینقدر اعتماد به نفس پایین هست،برید پیشرفت کنید و چرا خودتون رو کوچیک می کنید که اون بگه بهتون برو....؟تحصیل،کار  ،ورزش..فکر می کنید اون یه آدم مست ،زن باز..  واقعا تعجب می کنم...برید پیشرفت کنید بعد با یک تحصیل کرده ،فهیم ازدواج کنید ..بعد چند سال..بعد به همین روزها خواهید خندید..که چی بود...

یه زن پیدا کرده که با این کاراش کنار بیاد.اسی ساده ای.بگو اره راست میگی لیاقت تو یه زنه که خودشم بشی ...

گفتم اخرش بهش تو اگه غیرت داشتی زنتو نصف شب ول نمیکردی بری دنبال رفیق اونم گف اگه اونجوری باشه اونایکه نصف شب میرن سرکارم بیغیرتن گفتم اون کاره رفیق بازی نیست

2738
من تعجب می کنم،چرا اینقدر اعتماد به نفس پایین هست،برید پیشرفت کنید و چرا خودتون رو کوچیک می کنید که ...

تحصیل کرده ها فهیمن عزیزم؟تو همین سایت ی خانمی میگف از ی مرد بی سواد خیانتکار طلاق گرفتم با یه مرد فوق لیسانس ازدواج کردم ک نخرجی میده ن بهم دست میزنه.حالا با مردای این زمونه ب کی میشه اعتماد کرد

2706