2410
2553
عرق میخوره ، بعد باهاش کنار بیاد 🚶🏿‍♂️ ؟

دست بزن نداره خیانت نکرده خرجی میده مهربونه دوسش داره

فقط عرق میخوره

عقیده شما شاید جور دیگ ای باشه ولی من میگم با استفاده  کنترل شده میشه باهاش راه اومد

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دست بزن نداره خیانت نکرده خرجی میده مهربونه دوسش داره فقط عرق میخوره عقیده شما شاید جور دیگ ای باش ...

دست بزن تا دوسال پیش داشت ب بدترین صورت کتکم میزد قول داد دیگه گذاشت کنار دست بزنو اره خرجیمو میده تو خونه مهربونه سابقه خیانت داره

دست بزن نداره خیانت نکرده خرجی میده مهربونه دوسش داره فقط عرق میخوره عقیده شما شاید جور دیگ ای باش ...

خانوم اين كاربر شوهرش كلاش و شارلاتانه ،به احتمال زياد هوس باز 

چرا بايد چشم رو اين چيزا ببنده؟

عرق خوري كم چيزي نيس 

كسي كه عرق ميخوره همه كار ازش بر مياد،جسارت كاذب ميگيره دزدي ميكنه،زنا ميكنه،آدم ميكشه...

تمام اين احتمالات محتمله 

2714
دست بزن تا دوسال پیش داشت ب بدترین صورت کتکم میزد قول داد دیگه گذاشت کنار دست بزنو اره خرجیمو میده ت ...

عزیزم الان موضوع شما عرق و رفیق بود

و ب نظر من واقعا موضوعی نیس ک نتونی کنار بیای

اگ ب قول دوستمون ب شما آسیبی نمیزنه تحمل کن

ی ذره اون کمتر مصرف کنه ی ذره شما تحمل کن

بهتر از اینه ک جدا بشید بابا

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
تو رو خدا یکم فرصت بدیم انقدر الکی تصمیم نگیر سنش بره بالاتر عوض میشه سرش به سنگ میخوره اگر جونت د ...

عزیزم خودش راحت از طلاق حرف میزد گف جهازتو اگه میخای بفروشی بدش بمن بعد گفت ناراحت نباش دیدی من قبلنا چقد غصه ی همه چیو میخوردم ولی گذشت توام قوی باش

دست بزن تا دوسال پیش داشت ب بدترین صورت کتکم میزد قول داد دیگه گذاشت کنار دست بزنو اره خرجیمو میده ت ...

اگه خیانت کرده جداشو

مطمئن باش هیچ آدمی با این سازش پیدا نمیکنه مگه آدم نباشه عین خودش

2706