2726
چرا امشب همه زنا رو دارند طلاق میدند😑😑 اسی چرا دوست دارید همو جدا میشید؟

عزیزم پنج ساله دارم باهاش میجنگم از دوستاشو ع رق خوری دست نمیکشه الان بخاطر ع رق زندانی رای باز هستش شش ماه زندانشو تحمل کردم اینم عاقبتش

اسی دلیل طلاقت عرق و رفیق بازیه

توروخدا بیخیال

راه بیایید باهم

سر این جدا نشو

شوهرت مشخصه مرد مهربونیه

ی ذره تو کوتاه بیا ی ذره اون

الان فک میکنی طلاق بگیری همه چی عالی میشه

نکن با زندگیت نکن

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه زبله🤢 همون زندان بنداز اون چندرغاز نگير تا حقت رو بگيري  چقدر ساده اي اسي

لوس بازیارم شوهرش دراورده اسی خر بشه دور از جونش.جدیدا مد شده موقع طلاق شوهر و خانواده شوهر خیلیی با محبت و دوستانه رفتار میکنن دختره خر شه مهریه رو ببخشع

تعصب چیز خوبیه 🙂هروقت بخوان چیز با ارزشی رو ازت بگیرن اول تعصبت رو اون چیز رو ازت میگیرن🙃پس تعصب داشته باشید دوستان تعصب چیز خوبیه 🙂❤️                     من همونم که وسط بهشت بودم و دنبال بهشت میگشتم یهو هوا ابری شد طوفان شد و خودمو وسط جهنم دیدم ...یا علی مدد🙂❤️🤲یه سری عقده ای تو سایت هستن (بلانسبت کاربرهای خوب)که منتظرن یکی تاپیک بزنه بیان بریزن تو تاپیک عقده های روزانه شونو خالی کنن .ازین کاربر ها نباشید🙂یکی از حرفای رو مخ نینی سایت:وای ببخشید ولی خندم گرفت(خب فدای سره من و استارتر تاپیک که خندت گرفت.اون بدبخ از مشکلش یا دغدغش تاپیک زده تو خندت گرفته حتما باید اعلام کنی حالا؟که چی اخه😕)وقتی میرم تو اعلان ها میبینم ریپلای هست از همون ریپلای  متوجه میشم که موافق حرفم بودی یا مخالف.اگه مخالف بودی اصلا پیامت رو نمیخونم چون حوصله بحث ندارم😂و اینجوریه که من فقط حرفمو میگم و میرم بدون بحث و هیچ چیز دیگه😎😁
2728
اسی دلیل طلاقت عرق و رفیق بازیه توروخدا بیخیال راه بیایید باهم سر این جدا نشو شوهرت مشخصه مرد مه ...

عرق میخوره ، بعد باهاش کنار بیاد 🚶🏿‍♂️ ؟

آقا رضااا مبارکتت باشههه .... تو تاپیکای سم تگم کنید ❤️

لعنت به هرچی احساس پاک ما خانوم هاست

حالا توفکر تو چی بوده درست شدنش اون چی بوده جدایی 

کلا زنا فکر درست کردنن صبرکردن موندن مردا فرار میکنن سریع

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
لعنت به هرچی احساس پاک ما خانوم هاست حالا توفکر تو چی بوده درست شدنش اون چی بوده جدایی  کلا ز ...

گفت دیدی ک سعی کردم ولی در توانم نیست نمیتونم زن هست خودش تریاک ووافور شوهرشو اماده میکنه زن هم هست نمیتونه من یکیو میخام با اینکارام کناربیاد

2706