2737
2734
عنوان

یه حس ششمی کمکم کنه شوهرم ازخونه بیرونم کرده 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 95 پست
بیداری اینجا باشی یا درس بخونی 🤔🤔🤔

اومدم استراحت دیدم هنوز تاپیک زده میشه برام جالب بود. 

استارتر امیدوارم مشکل شما هم زود حل بشه. بشین منطقی باهاش حرف بزن . اگه بزرگترهاتون عاقلن از اونا کمک بگیر

خیلی دوس دارم بگم به خودت ایمان بیارو زندگیتو بساز ولی هرچی به شرایط نگاه میکنم میبینم نمیشه 😞 مگه ...

حس ششمی ؟

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا حق داری من تمام وجودم داره می سوزه😐 خیلی مشکوکه خبری ازش نشدع؟

نه وکیل گرفته بیاطلاق بگیریم توافقی 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
2728
الآن بیداری داری درس میخونی  خدایی یا تو نی نی سایتی؟ من هم اون دوره رو گذروندم خیلی حال میده ...

اینکه هدف داری و تلاش می کنی باحاله.. ولی خب خستگی هم داره. متاهل باشی و شاغل و امتحان های دانشگاه هم بیاد روش... خیلی خسته کننده میشه

به نظرم یه مقدار صبور باشید چند روز بگذره بعد مجدد صحبت کنید ببینید که توضیح میده دلیل کار و حرف هاش ...

اخه اصلانه گوشیش روجواب میده نه خودش میادیه وکیل گرفته یه کلام طلاق 

حالتوووو خریدارم خواهر...کاش منم بخاطر امتحان بیدارمیموندم اینقد دلم تنگ شده واسه درس خوووندن ک نگو

واقعا؟ چه جالب. انگیزه منو برای مطالعه بیشتر کردی.. 

اگه درس دوست داری و شرایطش اوکیه برات بخون و ادامه تحصیل بده

2738
کرونا گرفتم در کنارش پریود شدممم😐

ای وای

به خودت برس یکم آب هویج و اینا شیره گوشت و چلو گوشت درست کن بخور بهتر میشی انشالله

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
کاش منم غصه فقط امتحان بودقدرروزای مجردی روندونستم

می دونی عزیزم لازمه برای حفظ زندگیت بجنگی. 

اگه شوهرت ارزش جنگیدن داره پاش وایسا و بجنگ.. زندگیتو حفظ کن. 

حالا که بعد چند سال خدا بهت بچه داده پس نزار همه چی خراب بشه. از هر ترفندی استفاده کن و زندگیتو نگه دار. 

می دونی عزیزم لازمه برای حفظ زندگیت بجنگی.  اگه شوهرت ارزش جنگیدن داره پاش وایسا و بجنگ.. زندگ ...

اصلاسراغ بچه م نمیگیره نمیدونم اصلاتوشوکم 

عزیزم‌تاپیکات رو الان دیدم

شوهرت با کسی دیگست که بهت گفته جدا شیم

نکنه زنه شوهرت رو جادو جنبل کرده

بجای حس ششم برو پیش یه آدم درست و مومن سر کتاب باز کن

برای حاجت رواییم صلوات میفرستی😥🥺ان شاءلله عاقبت بخیر شی و گره ای تو زندگیت نیفته🙏🙏
2706