2703
2553
عنوان

دستم میلرزه وقتی استرس دارم😢

200 بازدید | 14 پست

کسی که دوسش داشتممو اتفاقی باز برای بار دوم توی این دو هفته دیدم . بعد گفت کجا بودی گفتم سینما بلیط رایگان دارم تو هم میخوام اومدم بهش بلیط رو بدم بهش دستم بس که میلرزید بهم گفت دستت چرا میلرزه حس میکنم ابروم رفت

بهش گفتم مال کم کاری تیروییدمه

یعنی باور میکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

عزیزم منم همینطورم و کلی خحالت میکشم بابتش حتی بخاطر لرزش دستم نرفتم دانشگاه و درسمو ادامه ندادم و الان ایندم خراب شده فقط و فقط بخاطر لرزش دست بی صاحابم بود تمام اعتماد به نفسمو ازم گرفت مال من خیلی شدیده و هر روز بدتر میشه ولی قرص پروپرانول بخور یکم بهتر میشه

عزیزم منم همینطورم و کلی خحالت میکشم بابتش حتی بخاطر لرزش دستم نرفتم دانشگاه و درسمو ادامه ندادم و ا ...

راستش من اصلا تو حالت کلی برام مهم نیست بخدا نمیخواستم فقط این بذونه که نسبت بهش ضعف دارم که فهمید متاسفانه ابن رورا استرسم قابل هندل نیست حالم خوب نیست زیاد😢

راستش من اصلا تو حالت کلی برام مهم نیست بخدا نمیخواستم فقط این بذونه که نسبت بهش ضعف دارم که فهمید م ...

اشکال نداره حالا سری بعد قبل ملاقات باهاش یه نفس عمیق بکش و اگه جایی میخای دستت نلرزه یکساعت قبلش یه قرص بخور 

اشکال نداره حالا سری بعد قبل ملاقات باهاش یه نفس عمیق بکش و اگه جایی میخای دستت نلرزه یکساعت قبلش یه ...

باید حتما برم روانشناس شاید استرسم کنترل شه لرزش و تهوع هم کنترل شد مرسی عزیزم❤️

2706