2410
2553
عنوان

کی دلیل نفس‌کشیدنتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل نفس کشیدنم خداست 😔 همین  تنها دلخوشیم و دار و ندارم خداست .  ولی انگار اون منو ندو ...

انشالله تا ابد سلامت باشی بدون یا ب صلاح نبوده یا بعدتر اتفاقای قشنگ تری منتظرته...خدا حتی مشرکم‌میبخشه همیکقدر مهربونو با عاطفه ناامید نشو گله من من مطمئنم میرسی ب اون جیزی ک‌میخای....

2456
ای بمیرم میدونم خیلی سخته.... مامانم چند باری توماهای کم ولی تحربشو داشتن و من دیدم تموم ناراحتیاشو ...

بچم پسره قربون مظلومیتش بشم امروز دستگاه سونو فشار میداد ب شکمم بچم خودشو جابجا میکرد ای مادر بمیرم کاشکی میمردم این روزا رو نمی دیدم

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
2714
بچم پسره قربون مظلومیتش بشم امروز دستگاه سونو فشار میداد ب شکمم بچم خودشو جابجا میکرد ای مادر بمیرم ...

میدونم خیلی سخته واست شاید یه امتحانه دردناکه...ایشالا اتفاقای خیلی قشنگی برات میفته بعد این‌ماجرات واست دعا میکنم خدا بهت صبر بده(:

چ نشونه ای داشته ک‌میخاس تصمیم ب سقطش بگیر

بچم پسره قربون مظلومیتش بشم امروز دستگاه سونو فشار میداد ب شکمم بچم خودشو جابجا میکرد ای مادر بمیرم ...

مشکل چیه؟

الکی نری سقط کنی

چندجا برو

هر دریو بزن

نذار با حرف یکی دوتا سونو و دکتر از دستش بدی

میدونم خیلی سخته واست شاید یه امتحانه دردناکه...ایشالا اتفاقای خیلی قشنگی برات میفته بعد این‌ماجرات ...

Nt بالا

کام سوراخ

بیرون زدگی روده 

نشستم دکتر دردای بچمو برام شمرد مادرش بمیره الهی

کاشکی باهاش بمیرم برم اون دنیا شیرش بدم

مشکل چیه؟ الکی نری سقط کنی چندجا برو هر دریو بزن نذار با حرف یکی دوتا سونو و دکتر از دستش بدی

Nt بالا ینی ۳ و خورده ای

سونوگرافی صدرا تهرانپارس رفتم شنیدم خیلی دقیقه 

خودمم تحت نظر مرکز ناباروری ابن سینا هستم سونوی ابن سینا گف فقط nt بالا هس ازمایش امنیوسنتز برام نوشته سه هفته دیگ

Nt بالا کام سوراخ بیرون زدگی روده  نشستم دکتر دردای بچمو برام شمرد مادرش بمیره الهی کاشکی ب ...

نگو اینو....چقد ادم نابود میشه براتون دعا میکنم هم خدا بهتون صبر بده هم ویژه نگاه ویژه بکنه ب دله شکستتون(:

2706