2410
2553
عنوان

عکس +عکسها

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 95 پست
خوشگلی گلم  خیلی کم سن و سالی

فداتشم با چشمای خوشگلت میبینی 

۲۰سالمه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر سازمان بهداشت جهانی زیر ۱۸ بچست بالاخره آدم باید جوونی کنه یا نه ؟؟؟ خوبه که طرف رو با عروسک ...

راس میگی عروسک فقط مال بچها نیس.

تاپیک بغلی دختر خوشبخت صدتا تاپیک زده،نمیتونم رابطه برقرار کنم.27سالشه بگفته خودش.

عروسک رو باید بدن دست این،تا مسائل شخصی اتاق خوابشو تو سایت عمومی جار نزنه با جزئیات

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
فعلا بامادر عفریته ش درگیره مخالف فداتشم

درست میشه اگه اون بخواد حل میشه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
2456
فعلا بامادر عفریته ش درگیره مخالف فداتشم

تاپیکتو خوندم دلیلهاش فوق العاده بی اهمیت بود اونم باید شرایط پسرش ببینه اونکه ناز باید بده تویی انشالله گره از مشکلت باز شه عزیزم❤️

راس میگی عروسک فقط مال بچها نیس. تاپیک بغلی دختر خوشبخت صدتا تاپیک زده،نمیتونم رابطه برقرار کنم.27س ...

الان من از اتاق خوابم گفتم ؟

منظورتون رو متوجه نشدم عزیزم

2714
خودش امروز گفت اگ عجله نکنی و صبرکنی درس میشه و درسش میکنم

ولی خودت رو دست پایین نگیر 

سعی کن اقتدار داشته باشی 

تاپیکتو خوندم دلیلهاش فوق العاده بی اهمیت بود اونم باید شرایط پسرش ببینه اونکه ناز باید بده تویی انش ...

انشالاامیدبخدا

پسره میدونه مث اسب عاشقشم و دوسش دارم

امروزگفت خوشبحالت تنهاارزو دغدعت اینه من عقدت کنم و ب من برسی حالامن چوسی اومدم گفتم ارزو ک نه چیزی ک بدس بیادارزو تیس گفت باشه پس ارزو ب دل میزارمت و میخندیداینقددلم گرفت نکبت میدونه زیادی دوسش دارم پروبازی درمیاره

نه عزیز دلم، باشما نبودم    

ببخشید قشنگم الان تاپیکش رو دیدم بعضا سن رشد میکنه عقل نه 

انشالاامیدبخدا پسره میدونه مث اسب عاشقشم و دوسش دارم امروزگفت خوشبحالت تنهاارزو دغدعت اینه من عقدت ...

آتو نده دستش که فردا بگه تو نبودی برای من میمردی

واقعا؟مثلا چیکارکنم چجوررفتارکنم میدونع خیلییی دوسش دارم هاعاشقشم

یکم سیاست داشته باش بزار اون سمتت پرواز کنه مردها زن های دست نیافتنی 

یا اوناییکه سخت به دست میارن رو دوست دارن 

2706