2703
2553

حمد خوندم براش

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم براش سوره واقعه می خونم و آیت الکرسی

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، براتون دعا میکنم ، شاید من تجربه مشکل شمارو نداشته باشم یا شاید کاری ازم برنیاد شاید نتونم با حرفام کمکتون کنم اصلا شاید حتی نتونم درکتون کنم اما دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن درد و دلاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم 🙏❤راستی !دعا برای ظهور منجی عالم (ع) یادت نره❤ برای سلامتی امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)
2714

خوندم .امابراش استنشاق کن آب و گلاب و یکم نمک بریز تو سرنگ بدون سوزن بریز تو بینی‌ش سرشو پایین بگیر روزی دوسه بار تکرار کن بهتر میشه ان شاءالله سوره نور هم زیاد بخون یه صدقه هم براش رد کن ، به اعمال خودتم نگاه کن یوقتا کفاره گناهان ماست گریبانگیر بچه میشه استغفارکن

هر روز برای سلامتی ش ۷۰ تا حمد بخون ب نیابت از سیدمحمدرضا حق الیقین( عارف بزرگ هس مزارش تو حیاط شاهعبدالعظیم هس جز اولیا س خیلی ازش حاجت گرفتن ) هدیه ب امام سجاد تا زمانی نتیجه بگیری 

خدا با من است 🙌🌹
2706