2726

یکی هس تو دانشگامون که دیر کنکور داده و ۱۷ سال از من بزرگتره و باهم یه ورزش خاص تمرین میکنیم چون خیلی حرفه ایه تو اون ورزش،

خیلی با وقار و باشخصیته ولی اصرار داره به جای آقا فقط اسمشو بگم

بعدشم پیام داد از واتساپ که آیدی اینستات چیه؟

من اصولا آدم بسته ای نیستم و تقریبا آدم به روزیم ولی واقعیتش یکم دو به شک شدم که نکنه نظر دیگه ای داره (البته بازم تاکید میکنم که این آقا با همه صمیمیه و حد و حدودشو همیشه نگه میداره ولی بازم نظرتونو دوس دارم بدونم عشقا)

به نظرتون اون منو به چشم خواهر کوچیکش نگا میکنه یا ممکنه فکر دیگه ای بکنه؟

ن ب چشم خواهر نگاه نمیکنه ترجیح میدادم صمیمی نشم

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ب روزم

اما خو با احدی صمیمی نمیشم

بعضی چیزا باید حفظ بش

کلا ادم محتاطی ام

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

حواست جمع باشه..

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
من بودم آیدی اینستا می‌دادم چون نه پست می‌ذارم نه استوری :) ولی یکم مشکوکه قضیه.

منم آیدیمو دادم از قسمت دایرکت فقط کلیپای مربوط به اون ورزش رو برام میفرسته میگه تمرین کن تا هفته ی بعد بریم.

منم آیدیمو دادم از قسمت دایرکت فقط کلیپای مربوط به اون ورزش رو برام میفرسته میگه تمرین کن تا هفته ی ...

تا اینجای کار، حرکت عجیب و منظور داری انجام ندادن، ولی کلا حواس‌تون جمع باشه.

2706