2726
عنوان

ناخونم زرد شده فکر میکونم ایدز گرفتم یا همون اچ ای وی

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویتامینت کمه یا فوقش قارچی چیزی گرفتی .ایدز کوجا بود خواهر🤦🏻‍♀️

انسان موجودیست که ساعت ها میشینه با جدیت و تمرکز بالا، به حرف هایی فکر میکنه که هیچوقت قرار نیست بزنه  𝐿𝒾𝓋𝑒 𝒻𝑜𝓇 𝓎𝑜𝓊𝓇𝓈𝑒𝓁𝒻
2728

لطفا با یه روانپزشک صحبت کن داری مودتو از بین میبری رسما اگ تاپیکات جدی باشه

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

آقا من اصلا نمیتونم ناخون بلند کنم اکثرا همینجور زرد میشن به خاطر آشپزی شما نگران نباش گلم راههای انتقال و یک سرچ بزن نگرانی برطرف میشه

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

گلم پس چرا شما فوبیای ایدز داری.فکر نکنم علائمش اینا باشه .بعدشم ویروس ایدز چند ثانیه تو فضای باز دوام میاره.مگر اینکه خون آلوده بزنن به بدنت .اصلا امکان ندارد سرنگ آلوده برات استفاده کرده باشن .بالاخره میفهمی از حال و هوا سرنگ.ولی خب ترس گرفتی .میخوای جای مطمئن تر برو آزمایش.بعدشم شما به خودت مطمئنی دیگه یه دل باش عزیز 

داداش چرا نمیری پیش روانپزشکی ،روانشناسی چیزی ؟ خودت حتما تا الان متوجه شدی این ترست از ایدز اصلا طبیعی نیست تاپیکات همش در موزد ایدزه

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
داداش چرا نمیری پیش روانپزشکی ،روانشناسی چیزی ؟ خودت حتما تا الان متوجه شدی این ترست از ایدز اصلا طب ...

عه برادرعه😂

وسواس ایدز گرفته😑

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
2706