2703
2553

دوباره رفتم سونو nt عددش زیر ۴ شد 

اما کام جنین مشکوک ب سوراخ بودن

و جنین دارای امفالسل ینی بیرون زدگی زوده

امروز نشستم دکتر دردای بچمو بشماره

کاشکی زودتر سقطش کنم قلبم آتیشه این بچه تو دلمه😞💔

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔
بیرون زدگی روده

هرکی یک دردی داره منم مشکلم  کارمه....

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
هرکی یک دردی داره منم مشکلم  کارمه....

خدانکنه ب این دردا دچار بشی بزو خداروشکر مشکلت کاره بچم قلبش میزنه باید برم تیکه تیکش کنم

اگه اطمينان داري هر چه زودتر سقط كن تا جون خودت هم به خطر نيفته واقعا متاسفم 🥺

دکتر برام ازمایش امنیوسنتز نوشته ولی من با بیرون زدگی روده مطمئن شدم سندروم داون داره 

دکترم این ازمایش رو برای هفته ۱۵ نوشته 

2714
دکتر برام ازمایش امنیوسنتز نوشته ولی من با بیرون زدگی روده مطمئن شدم سندروم داون داره  دکترم ا ...

يعني ٣ هفته بعد؟

به نظرت جاي ديگه تكرار كني بده ؟

عزيزم منم سقط كردم 

قوي باش 

چاره چيه آخه

بايد بگي تقدير و قوي باشي

يعني ٣ هفته بعد؟ به نظرت جاي ديگه تكرار كني بده ؟ عزيزم منم سقط كردم  قوي باش  چاره ...

مرکز ناباروری ابن سینا تحت نظر هستم اول اونجا سونو شدم گف nt4 سونوگرافی صدرا رو شنیدم خیلی دقیقه امروز رفتم دوتا درد دیگ برا بچم اضافه کرد 

خیلی از خدا دلم سوخت اتیش گرف چرا بچه ی مریض گذاشت تو دامنه من 

صدرا تهرانپارس 

پس مطمئنی

من سونو پیش صدری میرفتم هفته ۱۱ جنسیتو گفت و درست بود اونوقت اخرین سونوگرافی هفته های اخر جمسیتو یه چیز دیگه گفت و جالبتر اینکه گفت پاهاش مشکل داره استخون رون کوتاهه، فک کن !!اصلا اصلا نمیخوام به شک بندازمت ولی برای یه همچین کار بزرگی جای دیگه هم سونو برو 

اين تفكرات تو رو از بين ميبره،اينجوري نكن  خواهش ميكنم

سینه هام درد میکنه تا پریروز میگفتم خدایا شکر بچم داره رشد میکنه ک سینم درد میکنه اما از اون روز ب بعد دارم رنج میکشم بیچاره بچم ک باید تا ۵ ماهگی بزرگ بشه بعد سقطش کنم

ازمایش امینو سنتز جوابش تا عید طول میکشه

من حتی برا عیدمم نقشه ی لباس حاملگی داشتم

نمیدونی چقدر دلم سوخت نمیدونی

پس مطمئنی من سونو پیش صدری میرفتم هفته ۱۱ جنسیتو گفت و درست بود اونوقت اخرین سونوگرافی هفته های اخر ...

اخه کجا برم عزیزم بچه ک سالم باشه تو سونوی ساده هم میگن سالمه ولی این مشکل داره این ینی بچه ی مظلومه من

پس مطمئنی من سونو پیش صدری میرفتم هفته ۱۱ جنسیتو گفت و درست بود اونوقت اخرین سونوگرافی هفته های اخر ...

دکتر رضوانی زاده؟ الا بچتون بدنیا اوردین ؟

2706