2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همش میگم اینهمه آدم تو خیابون میبینم خوشبخت چرا کسی تو نی نی سایت نمیگه خوشبختم 

چون تو خیابون مردم نقاب خوشبختی میزنن تو این سایت زندگی واقعیشونو رو میکنن

ندیدم که قویی به صحرا بمیرد
2728
من یکیش 😂

من همش میام تعریف میکنم مثلا چیشد  که مثلا عاشقشم و فلان یه نفر پیام داده تو شخصی ایشالا بدبخت بشی 💔💔💔💔

اینا چشم دیدن همو ندارن خواهر 🤣🤣 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
من همش میگم اینهمه آدم تو خیابون میبینم خوشبخت چرا کسی تو نی نی سایت نمیگه خوشبختم 

چون میگن پز میدی دروغ میگی برای همین  خوشبختی و جار نمیزنن و بدبختا میان از بدبختیشون میگن اینجا کلا جای ناله است

دیروز دو تا تاپیک خوندم اونی که مادرشوهرش مرده بود با اونی که شوهرش جهیزیه خواهرشوهرشو گرفته بود انق ...

بله فکر اونی که بخاطر مرگ مادرشوهرش شادی میکرد دیشب و امشب نذاشته بخوابم. کاش نخونده بودمش

من همش میام تعریف میکنم مثلا چیشد  که مثلا عاشقشم و فلان یه نفر پیام داده تو شخصی ایشالا بدبخت ...

ولشون کن بعضیا عقده ای هستن 

یه بار چالش زدم اومدن تو چالش چقد فوش بارم کردن گفتن خودشیفته بدبخت 😐 

یا خودتو پاره کردی 😐 

من دلم برا اینا میسوزه خیلی ترحم برانگیز بیچاره ها

فک میکنن همه عین خودشونن

من که دیروز همش تو فکرش بودم 

یادم افتاد به یه خانم مسن  که عروساش آزارش میدادن حتی مادر یکی از عروساش براش جادو گرفته بود که لو رفت . اما چیزی که ازش یادشونه اینه که عصبانی میشده بهشون فحش میداده. حرفای نیشدار خودشونو یادشون رفته. طلاهایی که براشون میخرید توی حاملگی و مریضی غذا درست میکرد براشون میبرد هیچکدوم یادشون نیست. روز مرگش هم یه فیلمی اومدن انگار مرگ در کمین خودشون نیست