2726
عنوان

ازدواج با ۱۳ سال بزرگتر بلی یا خیر

870 بازدید | 50 پست

من مجردم 

ایشون جدا شده 

ازم ۱۳ سال بزرگتر

قیافش و هیکلش باب دلمه 

و بهترین دانشگاه درس خونده 

شغل عالی داره 

وضع مالی بسیار عالی

موندم چکار کنم دو دلم! بخوام صادقانه بهتون بگم خودم راضی ام اما نمیدونم حرف و حدیث مردم رو میتونم تحمل کنم یا نه.‌.. شاید بگین بیخیال مردم اما خب باور کنید هرچقدم قوی باشه تاثیر داره .... علت جدایش توافقی بوده و تفاهم نداشتن 

نظر بدین ببینم چکار کنم ‌‌‌.‌.. نظر و هم فکری در کل خوب!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهم اینه با هم تفاهم داشته باشین...گور بابای حرف مردم...زندگیتو بچسب

۱۳ سالم اختلاف چندانی نیست

اگه احترامتو نگه میداره و دوستت داره اوکی بده

دو روز دیگه که ازدواج کنی و زندگیتو بسازی و با یه شوهر خوب و فهمیده همینایی که پشت سرت حرف میزنن خودشون حسرت زندگیتو میخورن

حرف مردم جاش زیر پاااااست

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

خیر 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

سنش ک خیلی بیشتر هس از اون مهمتر ی بار قبلا ازدواج کرده جدا شده و شما اولین بارته از نظر روانشناس فرد مجرد باید با کسی ک مجرد هس و کسی هم ک طلاق کرفته باید با کسی تجربه طلاق داره ازدواج کنه و این اختلاف سنی زیاد هم تفاوت نسل من خودم حتی یکی هز این دو مورد داشته باشه حتی اگه شرایطش خوبم باشه قبول نمیکنم 

خدا با من است 🙌🌹

دعواها وکتک کاریهاتون یه کلیپ بگیرین بزارید 

ببینیم دلمون خوش باشه

🙃🙂 

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 
2706