2703
2553
عنوان

خودم بدبختم بچم از من بدبخت تر💔🚶🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه ۲۰-۲۱ساله هامون اینطوری شده زندگیاشون؟؟؟چرا زود ازدواج میکنن آخه😩...حالا اونیکه مث شما شرایطش خاص بوده فرق داره

خوشا آنکس که در دنیا دوقُل دارد💖💖روز زایمانم همسری این متن استوری کرد واسم:بهشت زیر پای مادران است ولی تو ای بانو با این دو دلبندت فردوس را برای خود خریده ای♥️♥️لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم
2720
نمیخواد ترک کنه 

نمیدونم چی بگم واقعا همون ک دوستان گفتن از بهزیستی و کمیته کمک بگیر

سعی کن برا خودت ی کار پیدا کنی بری سر کار

و در مرحله آخر سعی کن راضیش کنی ترک کنه

با مهربونی با زور با هرچی من ک تجربه ای ندارم ولی این کارا ب نظرم درست اومد

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
من خودم خونه مامان بزرگم هستم با منت بهم جا داده بچمو قبول نمیکنه 

ودف مامانبزرگتم با عرض معذرت مث شوهرت اسکله‌ها:/

ولی خب میگم که خودت برو سر کار پول در بیار مهریتم بزار اجرا از هر قبرستونی باشه مجبوره پولش جور کنه بده ک نره زندان حالا خود دانی من که حرفم زدم

2714
نمیدونم چی بگم واقعا همون ک دوستان گفتن از بهزیستی و کمیته کمک بگیر سعی کن برا خودت ی کار پیدا کنی ...

مرسی من همه راه هارو رفتم ۷بارم بردیمش کمپ با زور زبان خوش با رضایت خودش نشد ک بشه

برادرشوهرم معتاد بود جاريم طلاق گرفت با دوتا بچه رفت زير نظر كميته امداد هم خودش هم بچه هاش حقوق ميگيرن بيمه تامين اجتماعي شدن از كميته امداد خيير هم داره گوشتش رو هر ماه ميده به سايت رهبر نامه بده كمكت ميكنن ولي بعد از يكماه جواب نامه رو ميدن

شما اول برو بچه تو از طریق دادگاه خانواده حضانتشو بگیر حداقل تا هفت سالگی پیش شماست و بعد هم اینکه پدرش معتاد در ضمن در کنار اینها ی کار پیدا کنید الان نیاز به نیروی کار زیاد نزدیک عید هرجا هم رفتید فرزندتون رو با خودتون ببرید امیدوارم مشکلتون حل بشه

برو كارگاه خياطي دمپايي يا عروسك دوزي كار ياد بگير همونجاهم بهشون كاركن يا كار در منزل بيار انجام بده مثل بسته بندي و كارهاي ديگه كه بتوني خرجت رو دربياري و پسرت رو بياري پيش خودت يا برو بيمارستاني ببين نيرو خدماتي ميخوان استخدام شو فقط خونه نمون و زانو غم بغل نگير ياعلي بگو وبلند شو

کلا خونه مامان بزرگم ی اتاقه ۱۸متریه

منظورش خونه مادربزرگ بچته.گفت برو اونجا بمون 

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706