2410
2553

مادرم فوت شده تو ۱۶سالگی نامادریم برای اینکه دیگه تو اون خونه نباشم منو داد به ی معتاد ولگرد رفیق باز بی مسولیت و دختر باز خدا شاهده تو این۵سال بارها خواستم زندگیمو بسازم بخاطر بچه شوهرم ادم نشد ک نشد الانم اومدم برای طلاق ۶ماهه اومدم ی سراغی از من نگرفته نامادریم منو از خونه انداخته بیرون خونه، مادربزرگم هستم بچمو قبول نمیکنه ن پولی دارم ن شغلی ن جایی ن پشتوانه ای بچمم پیش مادربزرگشه پسره ۳ساله خدایاااا چقدر بدبختم ماهی یبارم میرم میارمش ی چند روزی پیشم هست دعا کنین برام.خودم تو این خونه اضافم بچمو نمیتونم نگه دارم باباشه مرد زندگی نیس ک برگردم چون کارش به تزریق مواد رسیده هوووف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بهزیستی  وکمیته امداد کمک میکنن..خودتو سرپرست خانوار اعلام کن وقیوم پسرت شو.بهت کمک میکنن حتی اگه کاری درست کنی بهت وام هم میدن حقوق عیدی خیلی دوندگی داره اما بیکارنشین نزار بچه ات ازت دورباشه شاید بهت کمک کردن خونه گرفتی...کدوم شهری؟؟

2714

ای خدا همین امشب ک اعصابم پوکیده هرچی تاپیک میام همه این شکلیه😢...برو کمیته و بهزیستی ان شاالله ک راه گشا بشه

خوشا آنکس که در دنیا دوقُل دارد💖💖روز زایمانم همسری این متن استوری کرد واسم:بهشت زیر پای مادران است ولی تو ای بانو با این دو دلبندت فردوس را برای خود خریده ای♥️♥️لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم

نگو ک ۲۱ سالته اره؟

الهی بگردم 😔💔

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

ودف چه شوهر معذرت میخوام اسکلیه:/

توعم کرم بریز بهش برو پیش پلیس لوش بده خونه و‌ماشین و هر کو..فتیم‌داره بفروش برا خودت جمع کن...

چطور پول تزریق و خرید مواد داره ولی پول نداره به تو رسیدگی کنه

۲۱سالمه💔

الهی ک خدا کمکت کنه عزیزدلم

هیچ امیدی نیست شوهرت و ترک بدی؟

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
2706