2703
2553
عنوان

شغل خواستگار کمککک🥲🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 42 پست

هععع هزیزم 

ولی اگه من بودم سریع قبول میکردم یکیشونو 

خواهرام از من بزرگتر مجردن اصلا خواستگار نداریم بخدا خوشگل و تحصیل کرده ایم 

عملی نیستیم ولی خوبیم 

من که تا هنسرم اومد ازدواج کردم 

سختی های خونه شوهرمن به خانه مادذم میارزه 

ولی شما شاید الان خانه پدرمادرت شرایز خوب باشه 

من شرایزم خوب نبود مادرم برام لباس نمیخریو 

هیچجا نمیرفتیم ادم نمیدیدم اصلا.... 

خسیس بود و غذای خدب نمیپزه 

الان که میرم خونش تا چندروز میام خونم میگم خدایا شکرت 

ارامش خونه همسرم و خودم میارزه 

الانم دارم با بغض مینویسم 

ولی اگه خانه پدرت اوضاع خوبه عجله نکن سنت کمه منتظر باش و درستو بخوان و به خودت برس و پاک باش صد در صد دکتر یا کادر درمان میاد خواستگاریت 

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه گفتن زوده و اینا ولی به نظر من از بین اینا انتخاب کن ، همه رو بگین با خانواده بیان خواستگاری ببینین خانوادهاشونو  یه جلسه صحبت کنی باهاشون میفهمی کدوم بهتره ،  از خواستگارت که تاکسی بیسیم کارمیکنه و خونه و ماشین داره تعجب کردم که چطور وضعش خوبه که تونسته بخره !    درنهایت با دونظر هم موافق بودم  یک با شغل ازدواج نمیکنی   دو باکسی ازدواج نکن که احساس می‌کنی از خودت پایینتره صرف اینکه ازدواج کنی ، باهاشون صحبت کردی این احساس دست داد پس هیچکدوم  

2456
2714

استارتر منم شرایطم مث توعه تقریبا

قیافم خوبه    کادردرمانم   ولی خواستگارام اونقدرا خوب نیستن

خاستگار نظامی داشتم ک رد کردم

شغل آزاد بادرامد نسبتاخوب حدود ۱۵ یا۲۰ تومن اینا بدون خونه و ماشین باپشتوانه مالی ولی دیپلم

و خاستگار حسابدار  ک کارمند رسمیه بدون پشتوانه مالی بدون خونه و ماشین

ب نظرتون کدوم شرایطش بهتره 

اصن نمیدونم یکیشونو قبول کنم یانه

ب نظرمن بارااننده تاکسی ک اصن ازدواج نکن

برق کارهم بد نیس  اگه درآمدش خوب باشه ولی خب از نظر تحصیلات هم سطح باشین بهتره و شغل ازاد گاهی درامدش کمه گاهی زیاده  گاهی ممکنه حتی کارنداشته باشع و یه جورایی ریسکه

یه نکته مهم ک حواست باشه اینه ک مرد کارمند میتونه برات وقت بزاره  فقط شیفتاشو میره سرکار و بقیه ش خونه س وقتش آزاد داره و زندگی نسبتا خوبی برات می‌سازه

اما شغل آزاد رفاهتو تامین میکنه ولی همششش سرکاره  مثلا یه فردشنده صب تاشب باید بره مغازش فقط برا ناهار و یه کم استراحت ظهرمیاد خونه    شبم ک خسته برمیگرده میخابه

اگه ام شغل ازاد واقعا برات وقت بزاره در این صورت دیگه درامد اونقدرا خوب نیس  چون کسی ک شغل ازاده و کار و درامدش خوبه صب تاشب ب جز ظهرتایم ناهار و استراحت سرکاره

درمورد پلیس هم درسته ب نظرمنم درامدش عالی نیس ولی بد هم نیس   نظامیا ب جز حقوقشون بهشون خونه سازمانی میدن بهشون مواد غذایی میدن    و کارمندا حقوق بازنشستگی دارن دفترچه بیمه دارن  ک اینارو شغل های آزاد ندارن    ولی باز یه چیزدیگه ش ک من دوس ندارم اینه ک شهرشون مشخص نیس ممکنه انتقال بدن ب یه شهردور