2737
2734
وای منم می‌خوام مانتو کتی نارنجی بگیرم با شلوار بگو کوتاه آبی یخی با کلی پاشنه بلند ترکیه ای😍🧡

وای تصور کردم قشنگ میشه😉

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...

بچه ها ب نظرتون این رنگ خوبه یا مشکی با مانتو کتی نارنجی

هیچکی رفیق من نمیشه مثه تو 💜صدات تو گوش من شبا تا دم صب 😍تو منو بلدی قایم نکن حستو 🥰🧿 اصن این دل من واس تو واس تو 💖🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره منم تو نت دیده بودم گفتم بپرسم مطمئن شم ولی تو نت مانتو کتی با شلوار راسته مشکی زیاد هست، درست گ ...

بله منم یه چیزایی سرم میشه از مد . ولی هیچ وقت با مد جلو نمیرم نمیدونم چرا هر چی مد میشه به من اصلا نمیاد خخخخ 

عاشقتم تا ابد ❤️❤️❤️
هرچی مد بود به منم بگین 😐 گناه دارم 

میگن مانتو کتی مده فعلا😁

فکر کنم باید صبر کنیم تا یه ماه دیگه ببینیم چی مد تره🤣

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...
2728
بچه ها ب نظرتون این رنگ خوبه یا مشکی با مانتو کتی نارنجی

این رنگ خوبه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
میگن مانتو کتی مده فعلا😁 فکر کنم باید صبر کنیم تا یه ماه دیگه ببینیم چی مد تره🤣

مانتو کتی همیشه قشنگه به نظرم بخرید پشیمون نمیشید 

حالا هر رنگش 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
بله منم یه چیزایی سرم میشه از مد . ولی هیچ وقت با مد جلو نمیرم نمیدونم چرا هر چی مد میشه به من اصلا ...

اشکال نداره مهم خود آدمه که با تیپ خودش حال و روحیه خوبی داشته باشه

2738
اشکال نداره مهم خود آدمه که با تیپ خودش حال و روحیه خوبی داشته باشه

اخه با تیپ خودمم حال نمیکنم  تیپ بقیه رو میبینم رنگی پوشیدن جور با جور پوشیدن دپرس میشم 

عاشقتم تا ابد ❤️❤️❤️
خواهرا با شلوار راسته خیلی باکلاس میشه حالا راسته یکم جذبم باشه 

مرسی عزیزم

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
مانتو کتی همیشه قشنگه به نظرم بخرید پشیمون نمیشید  حالا هر رنگش

دمت گرم🌸

اخه با تیپ خودمم حال نمیکنم  تیپ بقیه رو میبینم رنگی پوشیدن جور با جور پوشیدن دپرس میشم

امتحان کردی تا حالا تیپ رنگی زدی؟

عالیه . اینو بیرون میخوای بپوشی ؟

اره عزیزم چون من همیشه کتونی پوشیدم و تیپم اسپرت بوده گفتم دیگ امسال که عقد کردم تیپ عیدم تغییر کنه نامزدم سوپرایز شه 😍🤭

هیچکی رفیق من نمیشه مثه تو 💜صدات تو گوش من شبا تا دم صب 😍تو منو بلدی قایم نکن حستو 🥰🧿 اصن این دل من واس تو واس تو 💖🤍
2706