2726
عنوان

کسایی ک چندششون میشه نیااان سوال زنانه دارم میشه کمکم کنید♥️🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عفونت قارچی ک دارم یکساله انقدم دکتر و دوا درمون و عنبر نسا جوش شیرن سرکه هررررچی ک بشه امتحان کردم ...

از اونم میشه ترشح 

منم تازگیا گرفتم اما الان خوبم 

ولی در کل عادیه 

هر روز یه بار خودتو با اب و بتادین بشور بعد با سشوار خودتو خشک کن ،اصلا شور.ت نبپوش مگه در زمان پریودی 

ژل شستشو بانوان هم خوبه میتونی هفته ای دو سه بار استفاده کنی یه سری هاش ضد قارچ و باکتریه 

اگه مدرسه میری یا دانشگاه یا کلا جایی توالت عمومی رفتی با اب معدنی خودتو بشور اصلا دستتو جایی نزن 

هر سری هم از دستشویی اومدی خودتو خشک کن با دستمال کاغذی یا سشوار 

من از وقتی اینجور شدم دستشویی خونه خودمونم میرم یه بار قبل دستشویی دستامو میشورم دوبارم بعدش 

حتی شیر ابم با دستمال کاغذی باز میکنم 

هر از گاهی هم با اب و وایتکس دستشویی رو ضدعفونی میکنم 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2728

میگمم بهترین راه خوب شدن عفونت وقتی میری دسشویی بااب ولرم و گرم خودتو بشور با دستمال فقط یکم بزار نمش گرفته شه دیگه پاک نکن....مامان منم داشت دکتر زیاد رف دیگه یه مدت روتینشو عوض کرد شیرینی‌جات مث قندو....حذف کرد خودشو یکم خشک میکرد دست نمیزد....خداروشکر بعد ۸ماه کاملا خوب شد

حالا اگه خاسی اسم پمادامو میگم بهت فردا

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
بگو عزیزم حتما

فردا حتما میگم 

ممنون عزیزدلم چشم😍💕🫂

خواهش میکنم عزیزم🤗

بی بلا❤️

2706