2726

خانمی که پیش خانواده شوهرش وجهه خوبی نداره 

و از برادرشوهرا و جاری و خواهر شوهر هرکسی ی چی بهش انداخته و رسما زیاد بهش بی‌حرمتی شده 

باز میره و میاد و البته نه مثل قبل 

آیا این زن سیاستشه ؟ یا عزت نفسش پایینه؟ یا حالیش نمیشه هیچی؟  

ی مدت زیاد چپیده بود توشون 

یهو زندگیش بهم ریخت و بی‌حرمتی از اولش بود چون همه مخالف بودن ولی خب الان فقط به خاطر پسراش فقط تحملش میکنند

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خانواده همسرم پول و جایگاه اجتماعی خوب داشته باشن به خاطر بچه هام باهاشون رفت و آمد میکنم چون نمیخوام بچه هام رو از داشتن همچین خانواده پدری محروم کنم ولی اگه نه جایگاهشون پایینه که اصلا دیگه رفت و آمد نمیکنم

2728
مشكل اين ازول جايگاه خودشو مشخص نكرده بخاطر اينكه قبولش كنن هرتوهيني رو پذيرفته بهتر كمتر رفت امد كن ...

اره و مادرشوهرش رسما گفته پسرم بلید زندگیشو نگه داره 

و دائم به پسرش میگه ما که بهت گفتیم نه و خودت هم پشیمونی برای پسرا 

وقتی هم میاد ظاهرشو نگه میداره ولی اصلا باهاش صمیمی نیست فقط تحملش میکنه 

دقیقا درست میگی هربار توهین کردن این رفت اشتی

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
اگه خانواده همسرم پول و جایگاه اجتماعی خوب داشته باشن به خاطر بچه هام باهاشون رفت و آمد میکنم چون نم ...

نه خیلی معمولین

نه پس نمیارزه که توهین رو تحمل کنی اون خانوم هم اشتباه میکنه

بچه ها و شوهرش میرن تا نیمه شب هستن و شام میخورن 

ایشون نیومد ولی بازم میاد