2726

خب من از بچگی چاق بودم و خانوادگی کلا ارثی چاقیم

من میگرن شدید گرفتم سر همین موضوع و دارو های قوی مصرف کردم طی یک سال و 4 ماه از 80 شدم 110 

خيلي برام عذاب آوره

واقعا نمیدونم چجوری وزنم رو بیارم پایین ....

تورو خدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم 

کسی تجربه یا هرچیزی دارین مث خواهر خودتون کمکم کنید 

واقعا نا امید ترین فرد دنیام

خوراکم زیاد نیست 

همین قرصها باعثش شدن ....

ولی فعاليت ام صفره

لطفاً هرکمکی میتونید بکنید 

ی خانمی همسن شما اسلیو کرده

ولی اسم کاربریش یادم نسست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ورزش

ورزش

فعالیت زیاد

همینا فعلا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ولی فعالیتم صفره ؟؟؟؟؟

فعالیتتو ببر بالا کم کم خوب میشس

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

امپول بزن دلبندم. برو دکتر برات بنویسه... با روزی 1،2ساعت توی ماه میتونی تا 10،11کیلو کم کنی. 

بدون فعالیتم 6،5کیلو 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜

برو ایروبیک عالیه

۱۰ دیقه قبل از غذا جوانه گندم خوبه 

زیاد برقص پلاستیک یا لباس گرم بپوش و برقص تا عرق کنی

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..
2706