2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قلم وگوشت روبپز حبوباتترو هم جدا بپز چیتی عدس نخود 

بعدش سبزی رو اضافه کن با پیاز داغ سبزی پخت رشته ونعناع داغ اگه دوست داشتی سیر داغ وکشک بزار بپزه رشته هات 

بزار جا بیفته امادس دیگه اگه چیزی جا ننداخته باشم

من نخود و لوبیا رو میذارم به جوش بیاد بعد زیرشو کم میکنم که قشنگ پخته بشن بعد عدس میریزم  حبوبات که پخته شد باروعن زیاد پیاز بزرگ و سیر رو سرخ میکنم تو پیاز داغ فلفل و زردچوبه رو میزنم و بعد پیاز داغ و اضافه میکنم به همراه رشته و سبزی میذارم تا جا بیوفته نمکشم تنظیم میکنم تمام

فقط اگه میخواین از شب قبل حبوبات رو خیس کنید که هم نفخشون گرفته شه هم راحت تر پخته شه 

سبزی هم آماده میگیرم خرد شده

حواستون باشه رشته اشو اندازه بریزین چون باد میکنه و آب آش جذب خودش میشه واسه همین گول نخورین ببینین همش رشته شد بذارین یکم که پخت هم زدین مزه کردین اگه احساس کردین رشته اش کمه بعد دوباره اضاف کنید

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 

آبو بریز تو قابلمه بذار روی حرارت وقتی جوش اومد سبزی را بریز توش، درش را نباید بذاری چون رنگ سبزی تیره میشه . چک بکن هر وقت سبزی پخت،میتونی ساقه های سفت ترو امتحان کنی اگه پخته بود دیگه اوکی هست، حبوبات پخته شده از قبل را بریز توی قابلمه سبزی های پخته شده و رشته های مه به اندازه ی حدودا ۱۰ سانت خرد کردی را اضافه کن و هم بزن که رشته ها به هم نچسبه . پیاز داغ خیلی فراوان درست کن زردچوبه حسابی و فلفل سیاه بزن و وقتی آش جا افتاد ده دقه آخر پیاز داغ را اضافه کن. میتونی از پودر سیر تازه یا سیر رنده شده یا سرخ شده هم استفاده کنی. و نعنا و داغ و کشک و نوش جان.

دهنم آب افتاد 

پیاز داغ اگه مدت زیادی توش بجوشه مزه اش میره

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور

نخود لوبيا قرمز لوبيا چيتي بزار بپزه 

بعد ابشو خالي كن اب جوشيده بريز روش سبزي آشي  نمك فلفل قرمز زردچوبه بريز 

بعدم يه كاسه آبجوش بزار كنار خنك بشه دوسه قاشق ارد توش حل كن بريز تو آش بزار جوش بياد زيرش كم كن در اخر رشته آشي خورد كن بريز يه قاشق كشك بريز نعناع داغم درست كن بريز تو آشت 

از اون پياز داغي هم كه درست كردي يه قاشق با روغن بريز داخل آش 

همين 

لطفا يه صلوات برام بفرستين مشكلم حل بشه 💔
2738
قلم وگوشت روبپز حبوباتترو هم جدا بپز چیتی عدس نخود  بعدش سبزی رو اضافه کن با پیاز داغ سبزی پخت ...

آش شله قلم کار گوشت میخواد، آش رشته که گوشت نداره

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور
مرسی عزیزم ❤️❤️

خواهش میکنم کاری نکردم 🥰🤗

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
2706