2737
2734
عنوان

بیاید بگید چجوری برخورد کنم +شات

493 بازدید | 47 پست

من با این آقا تو یه گروه درسی دوران کنکور آشنا شدم در حد اینکه یبار یکی از سوالامو جواب داد

دومین بار بعد کنکور اولم پیام داد که جیکار کردی و اینا که من گفتم قبدل نشدم و تموم شد 

دفعه سوم منو تو گروه همسر یابی اد کرده بود یعنی امسال چند ماه پیش که دانشگاهم قبول شدم من پیام دادم که تو به چه حقی این کارو کردی و اینا که کلی معذرت خواهی کرد و گفت کار یه ربات بوده بعد همینجوری سر صحبت باز شد یکم چت کردیم در نورد رشته دانشگاهم و اینا ( اینم بگم عکس خودمو گذاشتم رو پروفم و خشگلم هستم )

دیگه من فکر کردم تموم شد که دوران امتحانام پیام داد که امتحان خوش میگذره منم خیلی عادی جواب دادم 

حالا این پیاما رو فرستاده 😐

اشرف مخلوقات فقط اونیکه شبا بدون فکرو خیال میخوابه 💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اینم بگم ایشون خیلی از من بزرگتره و معلمم هست منم واقعا فقط نمیخواستم بی احترامی کنم که جواب میدادم ولی خب خوشم نمیاد کسی اینجوری صمیمی باهام برخورد کنه که من نه میشناسم و نه دیدمش 

حالا میخوام بجز بلاک بگید چی بگم 

الانم یه پیام دیگه داده نوتیفش اومده نوشته فقط جواب دختره با یه عکس از همون کانال

اشرف مخلوقات فقط اونیکه شبا بدون فکرو خیال میخوابه 💔

آغا ما‌نامزدیم خب بعد ی دو ساعت پیش حرف میزدم حرفامون ب جاهای باریک رسید تو حال خودش بود یا نبود بهم گفت جن**ده منی منم بشدت ناراحت شدمم نشستم گریه کردمم

من جطوری برخورد کنمم حالم خیلی بدهه انقد گریه کردم توقع همچین حرفی نداشتم چون قبل طلاق گرفتمم میگم شاید در موردم فکرای بد میکنه اینجوری بهم گفت

حاجت داری که دلت میخواد بهش برسی؟؟ سبزقباا می شناسی ؟اگر نمیشناسی بیاا تاپیکم دست خالی از پیشش نمیایی حاحتتو میده حاجت خودمو داده تاپیکم بخونید می بینید حاجت دوستان رو هم داده انشالله حاجت روا بشید برای منم دعا کنید🌱🌷
اینم بگم ایشون خیلی از من بزرگتره و معلمم هست منم واقعا فقط نمیخواستم بی احترامی کنم که جواب میدادم ...

بنویسید سلام ، ببخشید متوجه این رفتاراتون نمیشم ؟

الان این پست ها برای من کاملا بی اهمیت هستن ، چرا میفرستین برام؟

2706