2737
2734
عنوان

خسته شدم بخدا موندم چجوری جلو شکمم بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1847 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دوستام میگفت متفورمین خیلی جواب میده 

من متفورمین خوردم خیلی خیلی اشتهام کم شد و خیلی راحت ۵ کیلوی اول کم کردم بعد از اون فکر کنم قرص بی اثر میشه برای من که کاری نکرد جز کاهش اشتها

پدر و مادر عزیزم دلتنگ روی ماهتون هستم😭😭
والا منم ۹۰ بودم با ۲۴سال سن😭😭😭با قرص لاغری تونستم ۲۰ کیلو کم کنم و واقعا خیلی خوشحالم.به نظر من ...

من بلوبری استفاده ککردم کل بدنم قارچ زد ولی اشتهامو صفر کرده بود حیف بدنم بهش واکنش نشون دادو مجبور شدم قطع کنم.. ی انرژیی بهم میداد ک خودمم کیف میکردم 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2731
۱۶۴

من قدم ۱۷۲ وزنم نزدیک ۸۰ بود . الان یک ماهه هم کم میخورم هم ورزش میکنم یه عالمه فرق کردم 

لباس هام برام گشاد شدن .. تو هم میتونی 💪

خدایا .. خدای مهربونم .. بابت زندگیم که خوشبختم و تو آرامشم شکرت 🤲🤲🤲خدای مهربونم بابت همسرم .. عشق زندگیم که با تمام وجودم عاشقشم شکرت ❤❤❤خدا جونم .. بابت دوتا فرشته های زندگیم که بهم دادی شکررررت ... همیشه شکررررت .‌ بابت نداشته هام هم شکرت .. 🥰🥰🥰 خدایا شکرت که مادرم و برادرم رو دارم تا همیشه پشت و پناهم باشن.. درسته که پدر ندارم 💔ولی تو رو دارم که مثل کوه بالای سرمی خدا جونم 🥺❤ عاشقتم خدا جونم.... عاشقتممممم❤❤❤
2738

اراده و انگیزه میخواد

قدم اول اینکه قندیجات ‌ شرینیجات و از زندگیت حذف کن 

قدم دوم اینه شامتو خیلی زود بخور  حدود ساعت ۷ بعدش دیگه هیچی نخور همین دو تا قدم کلی کمکت میکنه قدم سوم اینهذکه پیاده رویی تند هر روز‌شروع کن 

کم‌کم وعده هاتو کم و مفید کن. اگر یک روز رژیم و رعایت نکردی  ناامید نشو از فرداش باز ادامه بده. .یکسال حدااقل کار داره  

اکر از یک متخصص کمک بگیری عالی میشه 

۱۶۴

۲۰  یا ۱۵ کم کنی خوبه اما اگ همینم ثابت نگه داری هنره . اگ پایین تنت چاقتره ک اصن بد نیس اما شکم پهلو جالب نیس . منم ی چی تو‌مایه های تو هم ی کم کمتر دکتر تغذیه رفتم گف پیاده روی بی فایدس فقط ورزش . پیکرتراشی هم گف نکن بر نیگرده اما اینستا همه راضین اکثرن. فلن همینجور گلمبع میگزرونیم

براچی ساکت میشی همچین چندبار رنگیش کنی تو جمع حساب کار دستش میاد 

وقتی وزنمو کم کردم حالش خود بخود جا میاد عوضی 

حالمو بهم زد از هر پنج تا  مهمونی حداقل چهار تاشو یادآوری میکنه چاقیم رو   

من متفورمین خوردم خیلی خیلی اشتهام کم شد و خیلی راحت ۵ کیلوی اول کم کردم بعد از اون فکر کنم قرص بی ا ...

عزیزم شما متفورمین ک خوردی ورزش هم میکردین 

روزی چنت میخوردین 

قبل یا بعد غذا 

2706