2737
2739
عنوان

میخوام تا ی ماه جواب شوهرمو ندم بدجور زد تو پرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 34 پست
واقعا؟؟ 😔😔 چجوری اقدام کنم سر چی آخه بعدا برگرده بگه سر چی میخوای جدا شی دلیل محکمت چیه😔

ببین تعقیبش کن..ببین با کسی رفت خونه زنگ بزن پلیس

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین تعقیبش کن..ببین با کسی رفت خونه زنگ بزن پلیس

شهر دیگست آخه مجل حدمتش ارومیست من تبریزم 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
واقعا؟؟ 😔😔 چجوری اقدام کنم سر چی آخه بعدا برگرده بگه سر چی میخوای جدا شی دلیل محکمت چیه😔

دلیل از این بیشتر عزیز من... پیر میشی باهاش... دوران نامزدی و عقد برای شناخت شک نکن این دوره باید خیلی خوب باشه طرف باهات باید شمع باشی پروانه باشه دور سرت ن این ک جوابتو نده و بگه خداحافظ... عروسی کنی بدتر میشه.... 

تا زیر 1سقف باهاش نرفتی بکن بنداز دور این دندون لق و 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2738
امضات عالیه گلم

برای ایرانم ✌️

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
دلیل از این بیشتر عزیز من... پیر میشی باهاش... دوران نامزدی و عقد برای شناخت شک نکن این دوره باید خی ...

دقیقا... کافیه یکم دعوامون شه ی هفته جوابمو نده😔 الانم بهش گفتم بی شرفم اگ جواب تلفنتو بدم. چهارشنبه میاد تبریز مطمئنم بهم زنگ میزنه اونوقتم من جواب نمیدمو ی فکری ب حال این زندگی میکنم دوماه هم مونده تا عروسی😔😔چقدر با ذوق جهاز خریدم

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
ول کن این عتیقه رو . الان که نامزدین اینجوریه  بعدا چی میخواد بشه

چقدرر دوست داشتم ببینمت باز 

از بچه های قدیم هستم و پیگیر آشپزیهات و عکسهات 

الهی فکر کردم دیگه نیستی 

البته با کاربری جدیدم

💞قاضی فقط خداست ..کمتر قضاوت کنیم 💞
دقیقا... کافیه یکم دعوامون شه ی هفته جوابمو نده😔 الانم بهش گفتم بی شرفم اگ جواب تلفنتو بدم. چهارشنب ...

چقدر سخت این مدل مردا شاید درست بشه ولی پیر میکنن طرف رو

💞قاضی فقط خداست ..کمتر قضاوت کنیم 💞
چقدرر دوست داشتم ببینمت باز  از بچه های قدیم هستم و پیگیر آشپزیهات و عکسهات  الهی فکر کر ...

ای جونه دلم 

قوربون محبتت عزیز دلم 

منم خیلی خوشحال شدم از کامنت و ریپلای شما 

این کاربریم بیشتر از یک سال بود که تعلیق شده بود الان یک هفته اس که برگشته 

اینجا خیلی وقته تاپیک اشپزی نزدم 

بیشتر تو اینستا فعالیت دارمashpazi_ba_sayoo

( مهتاب اینانلو)

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
چقدر سخت این مدل مردا شاید درست بشه ولی پیر میکنن طرف رو

دقیقا.. شدیدا درونگرا هم هس تو جمع همیشه سالکته و سرش تو گوشی.. اصلا موجود عجیبیه.. 

2706