2703
2553

چون تو خونه ی مجردی زندگی میکنه و ازم دوره(دوساله ک عقدیم) دوستاشم بیشرفن همش باهاش دعوام میشه اصلا دلم از اینکه داره با ی مشت زن باز عوضی تو ی خونه رندگی میکنه شکسته الان ساعت دوازده و نیم ب سرم زد زنگ بزنم ببینم داره چیکار میکنه کجاست چهل بار زنگ زدم برنداشت درآخر دیدم رد کردو بهم گف خوابم اعصابمو خورد نکن(چون باهم دعوامونم شده بود خیلی خشک جوابمو میداد) 

تا یکم اردیبهشت ماه قراره از وزن ۷٠به وزن برسم...  همراه با ورزش و کم خوری و سالم خوری... 🧍‍♀️ روز عروسیم میشم همونی که تو رویاهام بود.. خدایا شکرت♥

دوستای زن باز شوهرت تو خونه ی مجردی شوهرت

ببین به شوهرت شک کنه شکل به یقین کن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم حسم میگه داری خیانت میکنی تلفنتو جواب بده نداد گف زنگ نزن خوابم بدم میاد از اینکاذات منم چون رو مخم رفته بود گفتم برنداری شک میکنم ک الان خونه نباشی گف حال ندارم و...  خلاصه آخرش ک سرم داشت منفجر میشد گفتم دیگه اسمتم نمیارم ب شرفم قسم به جان مادرم گف نیار شب خوش

تا یکم اردیبهشت ماه قراره از وزن ۷٠به وزن برسم...  همراه با ورزش و کم خوری و سالم خوری... 🧍‍♀️ روز عروسیم میشم همونی که تو رویاهام بود.. خدایا شکرت♥
2720

حدا شو.... پیشگیری بهتر از درمان

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2714
دوستای زن باز شوهرت تو خونه ی مجردی شوهرت ببین به شوهرت شک کنه شکل به یقین کن

بهشم گفتنی میگه اونا مجردن به من چه ک دوست زن دارن

بهشم گفتنی میگه اونا مجردن به من چه ک دوست زن دارن

عقدی؟

یکم دودوتا ۴ تا کن  جدا شو اگر این مدلیه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
حدا شو.... پیشگیری بهتر از درمان

واقعا؟؟ 😔😔 چجوری اقدام کنم سر چی آخه بعدا برگرده بگه سر چی میخوای جدا شی دلیل محکمت چیه😔

ول کن این عتیقه رو . الان که نامزدین اینجوریه  بعدا چی میخواد بشه

😍😍😍😍❤️❤️❤️

2706