2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سی سی کرم میزنم فارماسی

ازشهرمون میخرم پیدانکنم انلاین ازپبجای معتبر

۱۴۰۲/۵/۲فهمیدم باردارم خدایاشکرت😍خداجونم‌توماه محرم این هدیه‌ قشنگ رو به من دادی بحق آبروی اباعبدالله(ع)خودت نگهدارش باش💕 میشه واس سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🥺1402/12/21دخترنازم♡نیلا♡خانم ساعت۱۰:۰۵دقیقه بدنیااومد😍خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت🥺🧿
2714
اکسبد نمیشه ؟ ظاهر منافذو بد نشون نمیده ؟ دلم‌میخواد خیای سفید باشه

من که راضیم فوق العاده سبکه با کاور خوب، اصلا معلوم نیست کرم زدی البته هرجا گیر نمیاد، ایوروشه هم خیلی خوبه اگر گیر آوردی بگیر عالیه، رنگ بندیشم بر اساس پوستت انتخاب میکنی دیگه

من که راضیم فوق العاده سبکه با کاور خوب، اصلا معلوم نیست کرم زدی البته هرجا گیر نمیاد، ایوروشه هم خی ...

اکسید نمیشه مثلا بعد چندساعت طوسی یا قرمز و کبود و بد رنگ بشه ؟ شما منافذ داری ؟ ظاهر منافذو بد نشون نمیده ؟ چون بعضی کرما بد نشون میدن بعضیا بهتر

اکسید نمیشه مثلا بعد چندساعت طوسی یا قرمز و کبود و بد رنگ بشه ؟ شما منافذ داری ؟ ظاهر منافذو بد نشون ...

برای من که تا حالا اینطوری نشده، البته پوست من منفذ نداره اگر پوستت منفذ داره زیر کرم پودرت پرایمر pore fessional بگیر بزن، مخصوص پوست پرتقالی هست