2726
عنوان

دارم میمیرم برا بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 41 پست

بهتره شما اون خانوم رو قضاوت نکنید، هر کسی یه چیزایی در توانش هست یه چیزایی نیست

مثل اینه یکی بگه شما چجور دلتون میاد بچتونو فلان مهدکودک که شهریه ش ۵۰ میلیونه نذارید؟ هر کسی یه توانی داره و تا حدی که آسیبی به کسی نزنه به خودش مربوطه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بیشتر شبا وقتی دخترم خوابه نگاش میکنم و برای داشتنش اشک شوق میریزم خدارو شاکرم برای هر لحظه داشتنش 

میشه برای سالم و سلامت بودن بچه تو شکمم دعا کنید مشکل کلیه داره بچم میترسم شاهد درد کشیدنش باشم 

2728

منم وقتی میخنده یا قهر میکنه از ذوق زیاد میکوبم ب دیواری زمینی جایی یا داد میزنم . اینقد گاز گازش میکنم قلقلکش میاد. خدا حفظ تون کنه واسع هم 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
به قول شوهرم میگه تو از صبح تا شب نشستی عروسک بازی می کنی 

الان روی تختیم

شبا تا دستشو نگیرم نمیخوابه

چند روز پیش ک توی بغلم بود یه لحظه دیدم ای دل غافل چه زودی داری بزرگ میشی مامانی

قبلا توی بغلم گم میشدی حالا دیگه بزرگ شدی و گریه کردم

درسته بعضی موقع ها هم گریه میکنه و لج میکنه

ولی دلم براش میره

عزیزم منم بچهام خیلی دوسدارم ولی به نظرم شما وابستگی بیش از حد به بچتون دارید بعدا ممکنه اذیت بشین

نه عزیزم این وابستگی به مرور تو زمانهای مختلف خودش به تعادل میرسه بچه ها زیر دوسال عشق بی دریغ میخوان تا احساس امنیت کنن چون توان مقابله با بی محلی و.. رو ندارن و از تحلیلی شون خارجه حد و مرزی نداره محبت تا سن زیر ۲ سال هر چقدر توجه ببینن رو هوش شون و.. تاثیر داره

خوش بحالت بچت عروسکیه.گریه،کولیک رفلاکس.بی قراری نداره؟

چرا داره مگه میشه نداشته باشه اینو میگه چون وقتی بغلمه ،یا راهش میبرم براش شعر می خونم ،توی حموم واای براش آواز می خونم ، وقتی لباساشو عوض میکنم قربون صدقش میرم همش میگه خوب کیف می کنی 

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️
الان روی تختیم شبا تا دستشو نگیرم نمیخوابه چند روز پیش ک توی بغلم بود یه لحظه دیدم ای دل غافل چه ز ...

خدا حفظش کنه عزیزم

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️

از تک به تک این لحظه ها استفاده کنین

من خودم قبلا خونه ام میدرخشید..یدونه مو روی فرش هام نبود

از وقتی دخترم بدنیا اومد ..مهمون بازی رو به صفر رسوندم

همه جوره دارم از بزرگ شدنش لذت میبرم و دلمم میگیره که داره زودی بزرگ میشه

حتی اگه کسی هم سر زده بیاد خونم برام مهم نیس که خونه ام نا مرتبه…

از این‌لحظه ها غافل نشین شاید شما یکبار طعم مادری و این لحظه ها و ثانیه هارو حس کنین پس حداکثر استفاده رو ببرین

بعد خواب اونا میخوابی؟

بله 😊 البته اینم بگم ۷پرستار ‌بچه ها میلد

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
بله 😊 البته اینم بگم ۷پرستار ‌بچه ها میلد

چند وقتشونه عزیز؟

چند وقتشونه عزیز؟

۲ماه و ۱۵روز 

یک ماه زود دنیا اومدن 

۱۴۰۰/۱۷۰۰

بود وزنشون

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2706