2737
2734
عنوان

خانما بیاین بهم دل و جرات بدین

59 بازدید | 7 پست

دکتر گفته عمل زانو باید بکنم مثل سگ میترسم یه چیزی بگین آروم بگیرم مردم از استرس هنوز ۳۵ سالمه ،تا چند وقت باید استراحت کنم  ؟ تورو خدا بیاین دلداری بدین بچه کوچیک دارم 

عملتون چجوریه؟ تعویض مفصله؟ 

نه بابا از چی میترسین مامان من تعویض مفصل کرد فیلم عملشو دیدم قلبم ریخت.ولی واقعا خوب بود نتیجش.قبل عمل پاهاش انحنا گرفته بود به قدری مفصلاش ساییده شده بودن ک راه میرفت قرچ قرچ صدا میدادن.ولی بعده عمل خیلی عالی شد دیگه اصلا دردی نداره.راحت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو عمل. 

جدی میگم عمل نرو. 

برو پیش متخصص طب سنتی. 

کسی که هم پزشکی خونده هم طب سنتی. 

راحت درمان میشی. 

عمل زانو واقعا عوارضش سخته

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2728
متاسفانه این با سنتی درست نمیشه 😔

رفتی و نشده؟ 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
مترسم بدتر بشه نه نرفتم و حدس میزنم هم نشه 

حدس نزن. 

من عمل زانو اطرافم دیدم.  شرایط جالبی بعد عمل ندارن. 

مطمئم با سنتی خوب میشه. 

برو ضرر نداره. 

2738