2726
عنوان

یه بچه اوردم داغون شدم

646 بازدید | 52 پست

از وقتی زایمان کردم درد بدن گرفتم .. کمر درد گردن درد کتف درد پا درد سیاتیک و کوفت و زهرمار 

پسرم سه سالشه هنووووز درد دارم .. هر روز یه جام درد میکنه مثل پیرزنا ... خجالت میکشم از شوهرم که اینقدر پیشش غر و نق میزنم .. قیافم مثل افسرد هاس .. مگه من چند سالمه که اینقدرر درد دارم ؟؟؟  

کمرم گرفته بود امروز ظهر خوب شد اینقدرررر خوشحال  بودم حالا از شب گردنم یهو درد گرفت الانم به زور گوشی دستمه اه ای مرده شور این زندگی رو ببرن 

همه سه تا بچه اوردن شاد سرحال با امید به زندگی هر روز سفر میرن کار خونه میکنن 

من ده دقیقه وایسم ظرف بشورم کمرم میگیره با ماشین نمیتونم برم سفر .. بچمو اصلا نمیتونم بغل کنم .. بیشتر از یه ربع نمیتونم پیاده روی کنم

گناه من چیه ؟؟؟؟ منم کلی ارزو دارم با بچم انجام بدم مثل پیرزنا افتادم هیچ کاری نمیتونم بکنم زود بدن درد میگیرم

حتما مراقبت بعد زایمان صحیحی نکردی از خودت 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم افسردگی بعد زا گرفتم.

تویی که مذهبی نیستی، ممکنه به دلایل زیادی اینطوری باشی ولی بنا نیست از ما مذهبی ها تصور بدی داشته باشی و راحت هممون رو محکوم کنی! همه جا خوب و بد هست. تو هم بالاخره یه روز ممکنه بیای در خونه اهل بیت (ع) اونا عاشق تو هم هستن و تو هم دوستشون داری... منم گاهی وقتا کارایی که برات ممکنه عجیب باشه رو انجام میدم، لاک میزنم آرایش میکنم آهنگ گوش میدم و خوش میگذرونم! فقط یه سری خط قرمز دارم. همین! 😊 میدونم خیلی خرمذهبیا باعث زده شدنت از دین میشن ولی ببخششون. کسی که تقوای واقعی داشته باشه قلبشو بزرگ میکنه تا از روی علاقه امر به معروف کنه... امر به معروف یعنی با رفتار! یعنی من اونقدر دوستت داشته باشم که واقعا دلم بخواد مثل من از دینداری لذت ببری...و تو ببینی چه حس عالی دارم و بخوای تجربش کنی. ببخش اگه برای انتقال این حس خوب به تو هنوز ضعیفم💔 هنوز اون حس عالی رو ندارم ولی دارم دنبالش میگردم، ذره‌ای ازش رو چشیدم 🥲 اسمش حسینه (ع)🌱  رفیقی که باهاش یه حس فوق العاده رو تجربه کردم چیزی از جنس خدا 🌱 من از ته قلبم برای تویی که مذهبی نیستی بهترینا رو میخوام. دوست ندارم مجبورت کنم و از اینکه با ناراحتی نگاهم کنی هم دلم میگیره 💔 از اینکه بینمون تفرقه باشه دلم میگیره. من خیلی بیشتر از اونی که فکرشو کنی سعی کردم درکت کنم و دنیات رو بشناسم. تو هم گاهی سعی کن دنیای منو درک کنی و بشناسی حتی اگه دوستش نداشته باشی. ممنونم ❤🌱

منم بعد زایمانم همش مریضم 

دو سال رد شده ولی من هر روز یک  درد جدید و عجیب غریب میگیرم 

ب حال خودم گریه م میگیره گاهی وقتا 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
حتما مراقبت بعد زایمان صحیحی نکردی از خودت 

نمیدونم فقط اینو میدونم بعد از زایمان اون ادم سابق نشدم 

دلم اون بدن قبل از بارداریمو میخوام 

دلم میخواد با بچم بدوم .. بپرم .. برقصم .. بغلش کنم .. چندساعت پیاده روی کنم تو بازارا .. با ماشین برم سفر 

ولی نمیتونم بدن درد همرو کوفتتتتتتم میکنخ

2706