2726

من میخوام بينيمو عمل کنم 

نهاااااااایتتتتت بتونم تا 30 تومن هزینه کنم 

نمیدونم پیش کدوم دکتر برم 

بینیم استخونیه مشکل داخلی مثل انحراف شدید و اینجور چیزارو هم نداره 

چیکار کنم به نظرتون 

اسم دکترا رو میگم توروخدا اگه تجربه ای دارید بگید 

بیگدلی. شرفیان. حسینی اقدم. داریوش نصیری. ناظمیان. روزبه پهلوان. قنبرزاده. نیکوسرشت. محسن حجت.بابک معتقدی. امیر نیازی. مریم رومیانی. مهدوی. محمد ثابت. جهانیان. طهماسبی (رشت). فلاحتی (رشت) 

شوهرم بیشتر نظرش روی محسن حجته چون قیمت مناسب میگیره 

ولی هنوز کاراشو ندیدم 

هفته بعد قراره برم 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارهای مقدم فر تو ونک تهرانم ببین دکترخوبیه... 

منم انحراف داشتم الان بینیم صاف صاف ولی نمیتوونم دکترمومعرفی کنم چون خیلیاازش ناراضی بودن شانس من خوب بوده😁البته دوسه تا ازاقوامم پیشش رفتن راضین... 

مقدم فردکترخواهرم بوده ودوستاش عالیه... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
قیمت مناسب بدترین دلیله برا انتخاب هر چیزی 

همیشه ام بد نیس 

قبل همه اینا من قرار بود برم پیش دکتر مردانی که 11 تومن می‌گرفت 

چند تا از همکلاسی هامم پیشش عمل کرده بودن خیییییلی خوشگل بود کاراش 

خدا بیامرزتش فوت کرد 

منم موندم اینجوری 😢

باید وقت بزاری مطب گردی کنی با بیماراشون حرف بزنی  وقتی اونجا بشینی خیلی چیزا دستت میاد  ...

آره چند تاشو رفتم 

مشکلم اینه اینا همشون بالاشهر تهرانن 

ماهم یکی از شهرستان های تهران 

راهم دوره 

سخته همشو بخوام بگردم 

بینشونم نمیتونم گلچین کنم 

اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم 

همیشه ام بد نیس  قبل همه اینا من قرار بود برم پیش دکتر مردانی که 11 تومن می‌گرفت  چند تا ...

عزیز متوجه منظورم نشدی 

اون دکتر شما کارشو‌دیدی پسندیدی دلیلت از انتخابش ار خوبش بوده نهههه قیمت کمش 

الان همسر شما قیمتو پسندیدن نه کاروووو

چقد گوشت تلخ
عزیز متوجه منظورم نشدی  اون دکتر شما کارشو‌دیدی پسندیدی دلیلت از انتخابش ار خوبش بوده نهههه قی ...

درسته 

از کار دکتر حجت فقط یه نفرو دیده که از دوستاشه پیشش عمل کرده میگه خوبه نمیدونم دیگه چجوریه 

باید برم مطبش ببینم در کنار قیمت مناسب کارشم خوبه یا نه 😢

چقد میگیره 

نمیدونم فک میکنم25تا30اونم امروزیکی اینجاگفت دروغ چرا اصلاًنپرسیدم چون خواهرم ودوستاشم مال پونزده سال پیش عمل شون... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید