2726

زیر سه ماهه عقد کرده خواهرم

کاری ندارم تو این سه ماه چیکارا کرده با من مامانم و چقد لی لی به لالای دامادمون گذاشته

حسودی نمیکنم دامادمونم خیلی دوست دارم 

اخرین حرکتی ک مامانم.داره انجام میده واقعااا رو مخمه

هستین بگم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بگو ابجی 

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن

همش بشور بپز بساب فلان.هر وقت میومد خونمون

اولش دلم واقعا سوخت برا مامان ک انقد داره هر دفعه مفصل تحویل میگیره رفتم کمک دادنش غذا و.پذیرایی و شست و شو گرد و غبار جارو فلان 

عادت کردین کسی که توعق یانامزدیه رو اذیت کنینخدا به دادخواهرتون برسه

موقعی که بخت را قسمت نمودند بر بشررانده گشتم از درش با تیپا و توپ و تشرمرغ بخت از بام من تا بی نهایت پر کشیدبر در بختم زمانه با ملات آستر کشید.                                 میشه برای اینکه دعواهام باشوهرم کمتر بشه یه صلوات بفرستین التماس دعا

نوشتی لایک کن

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن

تا غذا تموم میشه اینا انگار ن انگار پامیشن میرن اتاق

من و مامان قشنگ شدیم حمال 

میوه بالاسر خواهرمه منو از اونور تتاق میکشونه میوه بچینم بزارم جلوشون جمع و.جوره من جارو من همه کار من

حالا شما حرص نخور🤣

به شما مربوژ نیست نخود هراش

موقعی که بخت را قسمت نمودند بر بشررانده گشتم از درش با تیپا و توپ و تشرمرغ بخت از بام من تا بی نهایت پر کشیدبر در بختم زمانه با ملات آستر کشید.                                 میشه برای اینکه دعواهام باشوهرم کمتر بشه یه صلوات بفرستین التماس دعا
به شما مربوژ نیست نخود هراش

مربوط

2706