2737
2734
عنوان

انتخاب بین رفتن و موندن از ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 129 پست
درک می‌کنم  با روانشناس مشورت کن

میدونی عزیزم من خیلی به خاطر وابسته بودن و عاطفی بودنم با تراپیستم صحبت کردم. ایشون معتقده باید دور بشم و به جون بخرم. ولی من وحشت دارم از اینکه بعدا حسرت بودن پیش عزیزانم رو بخورم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی عزیزم من خیلی به خاطر وابسته بودن و عاطفی بودنم با تراپیستم صحبت کردم. ایشون معتقده باید دور ...

منم به خاطر همین وابستگی عاطفی نمی‌خوام برم 

و من به فرهنگ اینجا هم وابستم، جای دیگه واقعا طولانی مدت اذیت می‌شم 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
خیلی شخصیه این سوال ،جوابشو اینجا پیدا نمیکنی ... چیزیه که خودت در نهایت با توجه به شرایطت تصمیم میگ ...

حق با شماست

ولی از بس کلافه و سردرگمم نیاز به همدلی دارم انگار

از بس همه اطرافیان منطقی به قضیه نگا میکنن و تاکید دارن که باید رفت حس میکنم هیشکی احساسات منو نمیبینه😔

2731

نه اب داريم نه برق نه هوا نه گاز و.. اينا ساده تربن حق هر انسانه 

واقعا يك نكته مثبت هم نداره اينجا يكييييييييي 

ادم ميره خانوادشم ميرن سر ميزنن يا ميرن ميمونن اونجام خيلي خيلي سخته اما بهتر از درجا زدن تو ايرانه 

منم به خاطر همین وابستگی عاطفی نمی‌خوام برم  و من به فرهنگ اینجا هم وابستم، جای دیگه واقعا طول ...

دقیقا مثل من

موضوع سفر و تجربه فرق داره. میشه لذت برد از تفاوت ها ولی اینکه تا همیشه شهروند درجه دو باشی و تو غربت نمیدونم میشه ازش لذت برد یا نه

نه اب داريم نه برق نه هوا نه گاز و.. اينا ساده تربن حق هر انسانه  واقعا يك نكته مثبت هم ن ...

درسته متاسفانه

به خودم به خاطر اتفاقات اخیر امید میدم که صبر کن یه چند وقت همینجا میشه بهترین جای دنیا...

😔😔

دقیقا مثل من موضوع سفر و تجربه فرق داره. میشه لذت برد از تفاوت ها ولی اینکه تا همیشه شهروند درجه دو ...

زندگی کوتاهه 

و ما قراره بهترین ورژن خودمون بشیم

هرجا بهت احساس آرامش می‌ده اونجا باش 

هیچی از آرامش مهم تر نیست 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
2738
حق با شماست ولی از بس کلافه و سردرگمم نیاز به همدلی دارم انگار از بس همه اطرافیان منطقی به قضیه نگ ...

حق داری ... ما هم داریم تو فامیل که برای خونواده اش مونده یا شنیدم ته اش طرف بهترین موقعیتا رو تو آمریکا رها کرده ،به خاطر وابستگی به خانواده اش برگشته با حقوق کم داره زندگی میکنه ولی پشیمون نیست چون تصمیم خودشه ! 

به هر حال در هر شرایطی که باشی یه سری چیرا رو داری یه سرچیزا رو نداری خواه نا خواه ،تو ببین کفه ی کدوم برات بهتره و دوستش داری و سنگینی میکنه ،همونو انتخاب کن تو به خودت و چیزایی که باهاش درگیری نگاه کن 

منم به همين فكر ميكردم … اما ديدم جوونيم داره ميره  مثلا فانتزيم اينه روز ازادي همينجا باشم و ...

کاش این روز آزادی رو ببینیم هممون

از طرفی دوندگی های رفتن هم انقدر سخت هست که وقتی انجامش دادی نمیشه راحت گذاشتش کنار...

هوووف چه اوضاعیه🤦‍♀️

حق داری ... ما هم داریم تو فامیل که برای خونواده اش مونده یا شنیدم ته اش طرف بهترین موقعیتا رو تو آم ...

ولی اینم بگم اینا خیلی استثنا هستن ،خیلیا همونجا موندن و میمونن چون واقعا اونجا راحت ترن تو خیلی چیزا ،به شخصه اگه به جای تو بودم بازم رفتن رو انتخاب میکردم ....

2706