2737
2734
عنوان

ام اس

300 بازدید | 14 پست

بعضی موقعا یه طرف صورتم یا دستام بی حس میشه 

صداها برام مبهم میشه لکنت زبون میگیرم سر درد میگیرم

چشمام سیاهی میره کلا علائم سکته بهم دست میده

بنظرتون مشکلم چیه

هَمرهِ موج میـ شَوَم راهیِ اوج میـ شَوَم ^^                                دختر  باهوش و عاشق درس و کتاب :)  INTP ♡    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا علائم ام اس نیست

میتونین برین پیش متخصص مغز و اعصاب

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...
2731

اینا علائمش نیست مخصوصاوقتی گذری هست اما کلادکتربرو دارو میده بهت اما بیشترش ازاسترسه همش بهش فکرمیکنی بدترمیشی

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
اینجا دنبال چیزی نباش بدون فوت وقت برو دکتر زیادم بهش فکر نکن، فکر وخیال مرض از خودش بدتره 

نه عزیزم آخه فکر و خیال نیستش که واقعا حالم خوب نیست

هَمرهِ موج میـ شَوَم راهیِ اوج میـ شَوَم ^^                                دختر  باهوش و عاشق درس و کتاب :)  INTP ♡    
2738
یه دکتر بری بد نیست اینجا کسی نمی تونه راهنمایی درست کنه

دکتر نمی تونم برم  وقت ندارم

الان کلی دردسر داره سیتی اسکن و ام آر آی

نمیدونم ولی انشالله خدا بهت سلامتی ببخشه

آمین

ممنون عزیزم🌹🌹

احتمال زیاد پانیکه عزیزم  چون  خودمم این جور میشم ولی باز علایمم از شما بیشتره

عزیزم  درمانش چطوریه؟

علائم منو کامل داشتی؟

عزیزم  درمانش چطوریه؟ علائم منو کامل داشتی؟

عزیزم من یه روز همین جوری دیدم یهو سرم یه حالتی شد صورتم بی حس شد ضربان قلبم به سدت بالا رفت دست و پام گز کز و سر شدن حتی نفسم به سختی شده بود دیگه کفتم دارم سکته میکنم و مینیرم فقط زنگ زدم شوعرم بیاد و اورژانس زنگ زد بعد نوار و اینا کرفتن گفتن بهتره بری بیمارستان رفتم اونحا دوباره نوار و ازمایش و اینا دکتر گفت قلبت مشگلی نداره استرس داشتی منم چند وقتی بود دچار استرس سدید بودم یعد بهم ارام بخش داد گفت تموم شد باز این طوری شدی برو که تموم سد باز این خالتا اومد خلاصه دکتر و اینا ماوجه پانیک شدم الانم حملاتش با وحود قرصا میاد ولی شاید نه به اون شدت مثلا خس میکنم فکم سر سده نمیتونم حرف برنم دستام سر میشه و چیزی که خیلی اذیتم میکنه خس میکنم نفسم سنگینه الان سه ساله این مدلم 

عزیزم من یه روز همین جوری دیدم یهو سرم یه حالتی شد صورتم بی حس شد ضربان قلبم به سدت بالا رفت دست و پ ...

مرسی عزیزم آره منم همینطوری شدم تقریبا

ان شاءالله بهتر بشی

2706