2703
2553
به نظرم نه بدرد نمیخوره، آدما به راحتی میتونن تظاهر کنن تا وقتی با طرف چند ماه زندگی نکنی هیچی دستت ...

نه عزیزم تست ها دروغ سنج داره

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم تو یه سری مراحل حتی از دو طرف تست دروغ سنج هم میگیرن، که دیگه تو این موارد نمیشه نقش بازی ک ...

بله قاطی سوالات تست دروغ سنجیده میشه

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
همش چرت و پرت  تا با اون اقا زیر یه سقف زندگی نکنی هیچیییی ازش نمیشناسی و متوجه نمیشی  ا ...

عزیزم منم نرفتم اما شما شوهرتو قبل ازدواج نمیشناسی چون بدیاشو رو نمیکنه اما مشاورا مورو از ماست میکشن بیرون، من شوهرمو یبار فقط بردم مشاور همه چیزشو فهمید و همونجا بهم گفت این آدم پشتوانه نیست حق طلاق ازش بگیر که بشه پشتوانه ات

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا ، وزن شروع ۸۶.۴ ، وزن هفته گذشته ۷۸.۵ ، وزن این هفته ۷۷.۶،  هدف اول ۷۹ محقق شد.هدف دوم ۷۵، هدف نهایی ۷۰
2456
همش چرت و پرت  تا با اون اقا زیر یه سقف زندگی نکنی هیچیییی ازش نمیشناسی و متوجه نمیشی  ا ...

بله توی دوستی هیچی معلوم نمیشه چون افراد نقاب دارن

عزیزم منم نرفتم اما شما شوهرتو قبل ازدواج نمیشناسی چون بدیاشو رو نمیکنه اما مشاورا مورو از ماست میکش ...

اخه میدونی وقتی دوران دوستی رو نمیکنع خودشو مسلما پیش مشاوره هم یه فیلمایی درمیاره و خود اصلیش و رو نمیکنع واقعا ازین مردا هس 

مادرشوهرم و مادرم خیلی اصرار به مشاوره داشتن شوهرم مخالفت کرد ولی خب اگرم میرفتم بی فایده بود خود اصلی زیر یه سقف بعد دعوا بعد یه چالش و سختی رو میشه 🙂

بله توی دوستی هیچی معلوم نمیشه چون افراد نقاب دارن

اخه ما الان ۱ سال و نیمه نامزدیم اولای نامزدی هم همو نشناختیم 

از موقعی که تصمیم گرفتیم از خانواده جدا شیم و همخونه شدیم فهمیدمش 

مخصوصا که همسر من به نقاب رو خودش پوشیده بود واقعا یه چیز دیگه ازش رو شد 

2714
اخه ما الان ۱ سال و نیمه نامزدیم اولای نامزدی هم همو نشناختیم  از موقعی که تصمیم گرفتیم از خان ...

ببین گلم وقتی هر چند روز یکبار همو ببینین میتونین نسبت به هم صبر و تحمل بیشتری داشته باشین و خود واقعی رو پنهان کنین اما زیر یک سقف سخته این پنهان کردنه.اگر قصدتون شناخت بوده باید توی سفر موقع خستگی موقع عصبانیت موقع گرسنگی موقع خرج کردن و خرید پشت فرمون توی ترافیک بعد بدقولی و منتظر موندن و ... این مواقع تستش میکردین

اخه میدونی وقتی دوران دوستی رو نمیکنع خودشو مسلما پیش مشاوره هم یه فیلمایی درمیاره و خود اصلیش و رو ...

پییش مشاور نمیتونن فیلم بازی کنن، حاضرم قسم بخورم

من رفتم برا ترسوندن شوهرم درخواست طلاق دادم، اول گفتم قصدم طلاق نیست میخوام زندگیمو درمان کنم، مشاور کلی هم استقبال کرد و گفت آفرین و اینا، بعد با شوهرم تلفنی سی ثانیه حرف زد، همون مشاور که تشویقم کرد که آفرین که میخوای زندگیتو حفظ کنی، بعد تلفن گفت این اتاق خفه اس دروباز کن بیا بیرون این مرد مسئوایت پذیر نیست، من متعجب که چطور تو سی ثانیه نظرش برگشت، ترسیدم واقعا تا طلاق برم، و دیگه پیگیر ادامه کار نشدم ، دو ماه و نیم ازون قضیه گذشته، الان که فکر میکنم میبینم واقعا چیزی عوض نشد و مشاور راست میگفت، میگفت تو تا ته راه برو نترس، بزار اون بترسه که تو نباشی ، بزار نبودنت رو باور کنه،  باز دوباره تو فکر اینم که بقیه راه رو در پیش بگیرم، تا جایی که شرایطمو بپذیره، اگه به حرف مشاور گوش داده بودم الان آخرای راه بودم و تکلیفم با شوهرمو زندگیم مشخص بود، مشاورا چیزایی رو میفهمن که ما میفهمیم اما نمیخوایم بپذیریم

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا ، وزن شروع ۸۶.۴ ، وزن هفته گذشته ۷۸.۵ ، وزن این هفته ۷۷.۶،  هدف اول ۷۹ محقق شد.هدف دوم ۷۵، هدف نهایی ۷۰