2703
2553

بنظر من که خیلی لازمه

ولی مشاور خوب باید انتخاب کنی حتما

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم نه بدرد نمیخوره، آدما به راحتی میتونن تظاهر کنن تا وقتی با طرف چند ماه زندگی نکنی هیچی دستت نمیاد متاسفانه مگر اینکه طرف نقش بازی نکنه برات یا یه چیزی خیلی تابلو معلوم باشه که بتونی بفهمی 

2456
به نظرم نه بدرد نمیخوره، آدما به راحتی میتونن تظاهر کنن تا وقتی با طرف چند ماه زندگی نکنی هیچی دستت ...

من شنیدم تو یه سری مراحل حتی از دو طرف تست دروغ سنج هم میگیرن، که دیگه تو این موارد نمیشه نقش بازی کرد! 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

همش چرت و پرت 

تا با اون اقا زیر یه سقف زندگی نکنی هیچیییی ازش نمیشناسی و متوجه نمیشی 

اینو تجربه ام گفت 

۲ سال و نیم با همسرم دوست بودم تقریبا بیشتر با هم بودیم ۱ سال و نیمه نامزدم ۷ ماه اول نامزدی بازم نشناختمش الان یه مدته با هم ،همخونه شدیم تازه میفهمم که با چه کسی ازدواج کردم 

خرج‌های الکی نکن عزیزم انشالا هر طور صلاحتع پیش بیاد و خوشبخت بشی

2714
به نظرم نه بدرد نمیخوره، آدما به راحتی میتونن تظاهر کنن تا وقتی با طرف چند ماه زندگی نکنی هیچی دستت ...

نه عزیزم اونجا نمیشه تظاهر کرد سوالهای روانشناسی یه جوریه که تو نمیفهمی منظورش چیه ولی اون از تو جوابهای تو میفهمه مثلا از من پرسیده بودن خوابهای پریشون میبینی؟ از بین سه تا شغل جهانگردی خلبانی یا فضانوردی کدوم رو انتخاب میکنی؟ بعد از تو همینا شخصیتت رو دقیق بهت میگفت

چیزهایی که ازت پنهان می‌کنه رو مشاور رو می‌کنه 

جدی بگیر و پیش روانشناس مطمئن و کاربلد برو 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
یعنی چی دروغ سنج؟ چطوریه؟ طرف دروغ بگه معلوم میشه؟ 

آره دیگه دستگاه وصل میکنن

بیشتر به این درد میخوره که بفهمی طرف بیماری روانی مثل شیزوفرنی یا دوقطبی و شکاکی و ... نداشته باشه ، اکثر مشاوران خیلی محتاط عمل میکنن ، بیشترین شناخت از تحقیق درست و حسابی به دست میا 

همه چی درست میشه
2706