2737
2734

خانما من پریودام همیشه منظم بوده درست سر سی روز.الان سه ماهه تو اقدامم باردار نشدم ولی نظم پریودهام به هم ریخته هم زودتر از موعد میشم هم اینکه حجمش خیلی کم شده .هم ماه پیش هم این ماه.من همیشه نزدیک یه بسته پد استفاده میکردم ولی این ماه نهایت چهارتا بود.کلا هم سه روز شد و تمام.به نظرتون چرا اینطور شده.کسی بوده اینطور بشه؟

و یه سوال دیگه اینکه ماسک مو و شامپو ضد زردی و نرم کننده مو مصرف میکنین تو دوره اقدام یا بارداری؟

باید فکر کنم🤔

ی وقتایی اگه خونریزی کم شه میتونه پرولاکتین بالا باشه.و تینکه اگه جلو میندازی نشونه خوبیه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
ی وقتایی اگه خونریزی کم شه میتونه پرولاکتین بالا باشه.و تینکه اگه جلو میندازی نشونه خوبیه

پرولاکتین چی هست خوبه یا بد .من همیشه منظم بودم فقط این سه ماهی که تو اقدامم حجمش کم شده.چرا نشانه خوبیه؟

باید فکر کنم🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون بدن اماده باروری شده.پرولاکتین بالا تو اقدام خوب نیست مانع بارداری میشه واسه زمان بارداریه.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2731
عزیزم موقع اقدام طبیعی پریودت اینطوری شه بدنت داره اماده میشه براحاملگی😊

چن وقت بعدش حاملگی شکل میگیره ؟معلومه؟صد در صد طرف در اینده حامله میشه؟

برای حاجتم یه حمد میخونین؟اگ خوندین لایک کنید منم میخونم ❤😔
2738
چن وقت بعدش حاملگی شکل میگیره ؟معلومه؟صد در صد طرف در اینده حامله میشه؟

اره عزیزم استرس نداشته باش بیخیال باش من اون ماهی که خودمو زدم به بیخیالی حامله شدم استرس جلوی بارداری رومیگیره

اره عزیزم استرس نداشته باش بیخیال باش من اون ماهی که خودمو زدم به بیخیالی حامله شدم استرس جلوی باردا ...

چجوری خودتو زدی ب بیخیالی یعنی من کل شبانه روز ذهنم درگیر این موضوعه هرچی هم خودمو سرگرم میکنم فقط همون تایمی ک سرگرمم بهش فک نمیکنم وگرنه حتی خوابشم میبینم فک کنم دیوونه بشم اخرش😭😒