2726

میخوام ایفون ۸ یا ۸ پلاس دست دوم بخرم ایا ارزش داره؟

یا آیفون ۱۱ نو اما قسطی بخرم

(خودم میدونم ۱۱ بهتره اما برام سخته قسطی پس لطفا توی خرید آیفون دست دوم راهنمایی کنید که چه مدلی بخرم)

مجرد گوشه گیر جامعه ستیز شدید

٨خوبه 

دوربينشم خوبه

ولي قديميه ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ۱۱ دارم ۳ساله باتریش دیگه به درد نمیخوره دیگه ۸ که لابد باید روزی ۴بار شارژش کنی

اگه باتریش تعویض کنم چطور؟

۱۱ فقط باتریش ضعیفه؟ مشکل دیگه ای نداره؟

من اول ٥ داشتم دو سال پيش ٧ گرفتم اونقدر پشيمونمااااا الانم پول ندارم سامسونگ بخرم همين كهنه رو بردا ...

اره همه اینا رو میدونم ولی ایفونه دیگه ادم دلش میخواد

تعریف ۸ پلاس رو خیلی شنیدم ولی بازم میترسم

۷ رو دست دو گرفتی؟

۸ پلاس و se چی؟

به عنوان کسی که آیفون داره میگم که از گوشی دومم که سامسونگه میان ردس خیلی بیشتر از آیفون راضیم و برای کار کردن باهاش و نصب آپ راحت ترم اونم الان تو این موقعیت فیلت ر و فیلت ر کاری🥲😂تازه من دوازده دارم دیگه ببین هشت چیه

اره همه اینا رو میدونم ولی ایفونه دیگه ادم دلش میخواد تعریف ۸ پلاس رو خیلی شنیدم ولی بازم میترسم ۷ ...

بله  مال يكي از آشناها بود داد بهم همش تو شارژه از همون اول آيفن فقط سال اول سالمه

2706