2737
2734

پیش یکی انجام دادم خواستگار۱۳سالم ک دوسم داشت اومدخواستگاری و رفتم سرکتاب کردم گفت یکی ازطرف خانواده شمامخالف و منم باورنمیکردم و اخرسرخودم جوابش کردم😑

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

اعتقاد ندارم

اما گاهی وقتا واسه دلگرمی خودم و آروم شدن سراغ این چیزا میرم ولی اعتقادی ندارم

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه کسی ک انجام میده وارد باشه،خیلی حرفاش درسته

پیش یکی رفتیم گفت همسرت تو ۱۴ سالگی خطر مرگ از بیخ گوشش گذشته

دقیقا همچین اتفاقی تو همون سن براش افتاده بود

اگه با نظرم مخالفی چشماتو ببند رد شو،مجبور نیستی ابراز مخالفت کنی یا نظرتو تحمیل کنی#دیکتاتور_نباشیم😌به خاطر دوتا پاچه پاره کاربری قبلیم تعلیق شد😂✌🏻ولی به چپ ترین قسمت بدنم🤌🏻تو تاپیکا برامن چایی شیرین بازی در نیارین،استارتر خودش زبون داره🚫
2738
اگه کسی ک انجام میده وارد باشه،خیلی حرفاش درسته پیش یکی رفتیم گفت همسرت تو ۱۴ سالگی خطر مرگ از بیخ ...

جدی؟؟ حرفای دیگشم درست بود؟

میشه بهم معرفیش کنی؟؟

با دلیل ردش کردی؟؟

موادتدک کرده بودتدسرسیدم بره سمتش باز

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
جدی؟؟ حرفای دیگشم درست بود؟ میشه بهم معرفیش کنی؟؟

فوت شده

یه مرد مسن بود

به همسرم گفت درد کمر داری(داره واقعا)

گفت تو دلت هیچی نیس زود خشمگین میشی

گفت حروم بت نمیسازه،یه شاهی حروم بدست بیاری چند برابرشو پس میدی

آره حرفاش درست بود

اگه با نظرم مخالفی چشماتو ببند رد شو،مجبور نیستی ابراز مخالفت کنی یا نظرتو تحمیل کنی#دیکتاتور_نباشیم😌به خاطر دوتا پاچه پاره کاربری قبلیم تعلیق شد😂✌🏻ولی به چپ ترین قسمت بدنم🤌🏻تو تاپیکا برامن چایی شیرین بازی در نیارین،استارتر خودش زبون داره🚫

چندماهه دونفرازفامیلای مختلف قراربودبیان خواستگاری ولی نشد مامانم به اصرارخالم رفت گرفت گفت ۳ماهه بختشوبستن

پول میخواست بازکنه خودم گفتم بیخیال بااینکه میدونم جادوواینچیزاواقعیه ولی نمیدونم چراقلبن نمیتونم اعتمادکنم

یه جا خوندم که:«إنّ الله إذا أراد أن يجمع بين قلبين سيجمع بينهما ولو كان بينهما مداد السماوات والأرض.»یعنی؛اگه خدا بخواد دو قلب را نصیب همدیگه کنه، این‌ کار رو می‌کنه؛ حتی اگه به‌ اندازه‌ی مسافت زمین تا آسمان بینشون فاصله باشه
2706