2726
عنوان

راه حل مطمئن برای دک کردن سریع مادرشوهرمیخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2126 بازدید | 95 پست
مادرشوهر من اومد خونمون روز دوم بیرون روی شدید گرفت و رفت .. مدیونید فکر کنید من چیزی تو غذاش ریختم ...

این به ذهن خودمم رسیده

چون نظافتش گردن منه،حالم بهم میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ مااااههه؟؟؟  اجازه بده باور نکنم

ولی من باور میکنم خودم مادر شوهر من بیاد چون دوریم کمه کم ۲_۳ ماه میمونه😑🥴😖

خودت باش کســــی هم خوشش نیامد نیامد اینجاکارخانه مجسمه ســـــــــــــــازی نیست😊😊
2728
من فک کردم برای دکتر میاد خب اینجوری دیگه شوهرت باید ب تنگ بیاد چون هر جور حساب کنی نمیشه مادرو از خ ...

دقیقا نمیشه از این در وارد شد خودتو بده نکن اما با پنبه سر ببر تو غذا یچیزی بریز حالش بد بشه بره 

❤️‍🩹
خب همسرتون چی ؟ میدونه شما راضی به موندنش نیستی؟. نمک و اینها همش حرفه و  ولی انصافا بهت حق م ...

ببین به خاطربچه هام راضی نیستم همسرم ناراحت بشه،ولی وقتی اوضاع اینطوری میشه میگم کاش بمیره ازشرکل خاندانش راحت بشم

ولی من باور میکنم خودم مادر شوهر من بیاد چون دوریم کمه کم ۲_۳ ماه میمونه😑🥴😖

چه تخملی دارید 

اززنداداش من یاد بگیرید 

سالس یبارم رنگ خونشو نمیبینیم 

خیلی ازش خوشم میاد 

خیلییییئ رکه 

زنعموم گفته بود میخام بیام‌چن روز بمونم خونتون مهمونی اینا....

دلم یراتون تن‌گ شده 

رککککککک بش گفته بود چه خبره خونمون که نریختن با خنده و قاه قاه 

عصرر تکنولوژیه هروقت دلت تنگید تصویری بزنگ 

من جای ما بودم درد سیاتیک اینا رو بهونه میگردم و مدام لنگ میزدم که البته خیلی باید حرفه ای باشی و یادت نره که درد نداری😅 و نباید بذاری که لو بری چون درد سیاتیک هم شدیده و هم نمیذاره کاری انجام بدیم.

فوقش اینه که میرم دکتر و یه شل کننده عضلات تزریق میکنم و میگم که کمی اثر کرده ولی هنوزم درد دارم نمیتونم زیاد کار کنم و بیشتر باید استراحت کنم

اینطوری شوهرت هم اگه منصف باشه اصلا دلش نمیاد که تو اذیت بشی و خودش یه فکری میکنه

چه تخملی دارید  اززنداداش من یاد بگیرید  سالس یبارم رنگ خونشو نمیبینیم  خیلی ازش خ ...

داداشت هیچی بهش نمیگه؟؟ 

خودت باش کســــی هم خوشش نیامد نیامد اینجاکارخانه مجسمه ســـــــــــــــازی نیست😊😊
2706