2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یک نوع ماساژ هست انجام بدی خوبه 

من نتیجه گرفتم 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

قرص دایمولاکس از داروخونه بگیر ، شب ها قبل خواب بخور ، گیاهیم هست ، بعد یه هفته اثرشو میبینی و عاااالیه 

یک میتونی خاک شیر و عسل با آب داغ مخلوط کنی صبح ناشتا بخوری 

من خودم دایمولاکس رو ترجیح میدم

همه چی درست میشه
چه ماساژی

ماساژ شکم 

تو گوگل بزنی هست .. ولی خیلی ببخشید  همه چی آبکی میشه ... برای من که خوب بود .. یکمم چون شکم سفت شده بود دردم گرفت اما خوب شدم ...

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2738