2726
عنوان

وای یه گندی زدم در مورد کراشم بیاین راهنمایی کنینننننن😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 31 پست
ن بابا یه کارت ملی یا شناسنامه میبری دوسوته میگیری

چند تومنه 

♡یه دختر قوی و جنگجو ام🌸💕 ▪︎کتاب خواندن📚 ▪︎رسیدگی به خود💄👒 ▪︎عاشق خرید😂🛍  ▪︎دانشجو 🎓   ▪︎تهران📍
چند تومنه 

من چند ماه پیش گرفتم دوتا شد ۶۰

_بچها نخندینا :) ... صرفا چون تو حاضری برای باورت کشته شی ، به این معنی نیست که باورت درسته🙂ولی من بیشترین ضربان قلبمو موقع قشنگ ترین اشتباهم داشتم❤️یک ساعت بخاری رو خاموش کن و دعا کن سردت نشه تا فاصله علم و اعتقاد رو بفهمی..افراط تو هرچیزی سمه ×😉 خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند//هرچیز در این خانه بی برگ و نوا بود//گفتند چنینیم و چنانیم٫دریغا//اینها همه لالایی خواباندن ما بود💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا برای احتیاط عوض کن خطتو چون قبل ۱۸ سالگی بوده دردسر داشته ولی اصلا دردسری نداره

اوکی مرسی 

بنظرت اینکارو کنم خوبه؟

♡یه دختر قوی و جنگجو ام🌸💕 ▪︎کتاب خواندن📚 ▪︎رسیدگی به خود💄👒 ▪︎عاشق خرید😂🛍  ▪︎دانشجو 🎓   ▪︎تهران📍
2728
چیکار کردی توو

تابلو بازی دراووردم فکر کنم فهمیده 😐 طاقچه بالا میذاره 😔

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
حذف دو طرفه بزنی کلا براش ناپدید میشه 

خب دیگه پس خط جدید نگیرم؟ وای میترسم بفهمه بعد هیچی دیگه🥲

باید از تکنیک بزن و در رو استفاده میکردی  راهو کلا اشتباه رفتی

بزن در رو چیه به من بگو من بلد نیستممممم

اگ میخوای لو نری حتما ی خط دیه بگیر زیادم زایع بازی در نیار کاری کن ک خودش جذبت بشه

خب چجوری 

من بلد نیستممم

خب دیگه پس خط جدید نگیرم؟ وای میترسم بفهمه بعد هیچی دیگه🥲

دلیت اکانت بزن دوباره نصب کن دیگه اون صفحه چت براش کاربر حذف شده نشون میده متوجه نمیشه که شما بودی

قـــلــبـمان برای هم 
دلیت اکانت بزن دوباره نصب کن دیگه اون صفحه چت براش کاربر حذف شده نشون میده متوجه نمیشه که شما بودی

حب این پیج و نیاز دارم عزیزممم  بخاطر تحفه چه گیری افتادما😂🥲

حب این پیج و نیاز دارم عزیزممم  بخاطر تحفه چه گیری افتادما😂🥲

پیج اینستا پیام دادی؟؟؟

اگه تلگرامه میتونی دوباره نصب کنی که اگه عضو کانال یا گروهی هم هستی میتونی لینکش رو ذخیره کنی بعد عضوش بشی دوباره

قـــلــبـمان برای هم 
2706